16 milionů předběžný registrací pro Call of Duty Mobile

Pokud lze počet předběžných registrací považovat za měřítko úspěchu, Call of Duty: Mobile již vyhrál - alespoň v Číně.

Podle dnešního oznámení společností Activision a Tencent Games se k nadcházející adaptaci přihlásilo více než 16 milionů hráčů z nejlidnatější země světa.

Vydavatel ani vývojář toto číslo nerozdělil, aby zjistil, zda nedávné potvrzení data vydání pomohlo zvýšit registraci. Zatímco předběžná registrace z jiných regionů také chyběla, Čína je domovem největšího trhu využívajícího mobilní zařízení, a tak není divu, že byla vždy v čele.

Call of Duty: Mobile bude první bezplatnou hrou ve franšíze, která bude zahrnovat režim pro více hráčů i battle royale mode. Ten se ukázal být v Číně mimořádně populární, jak naznačují jiné hry jako PUBG a Fortnite. Activision a Tencent Games si chtějí ukousnout svou trošku z koláče.

Oficiální prohlášní popisuje Call of Duty: Mobile jako kombinaci Modern Warfare a Black Ops. Můžete tedy očekávat, že součástí této hry budou ikonické funkce. Soap McTavish, Simon „Ghost“ Riley a Alex Mason se vracejí společně s klasickými mapami jako Nuketown, Crash a Hijacked. Kromě battle royal modu bude existovat i Team Deathmatch, Dominance a dokonce i Gun Game.

Vydání Call of Duty: Mobile je naplánováno pro zařízení Android a iOS v Číně i ve zbytku světa 1. října 2019. Stejně jako jeho předchůdci bude mít i prémiovou měnu pro mikrotransakce a battle pass pro sezónní obsah.

Mobilní adaptace dorazí téměř měsíc před novou Modern Warfare, která má být uvedena na trh pro PlayStation 4, Xbox One a PC 25. října 2019. Probíhající beta verze vstoupila do svého druhého týdne, pokud byste měli zájem.

Call of Duty Mobile

Vydavatelé: Tencent Games
Vývojáři: Activision, Timi
Žánry: FPS

Datum vydání

během 2018 - iOS
během 2018 - Android
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.