Days Gone - Gameplay DEMO PS4

Nová survival zombie akce Days Gone vyjde pravděpodobně až na uplném konci tohoto roku. Vývojáři ale do světa již teď vypustili zajímavý gameplay, který nechává tušit, že se bude jednat o slušnou řež. Vypadá to opravdu hodně zajímavě a předpokládáme, že nervy to taky dokáže pocuchat :)

Oficiální popis:

Hraješ za bývalého motorkáře Deacona St. Johna: tuláka, psance, lovce lidí a tak trochu ještě člověka. Ve světě zničeném celosvětovou epidemií se St. John rozhodne opustit „bezpečí“ táborů, které vytvořili přeživší, a raději vyráží na cesty.

Days Gone se odehrává na sopečném a zničeném americkém severozápadě, kde na tebe čeká svět plný zdegenerovaných příšer, které kdysi byly lidmi. Říká se jim freakeři. Probojuj se zpustošenou krajinou a hledej zásoby, zdroje a hlavně taky důvod, proč to všechno nevzdat.

 

Days Gone

Vývojáři: SIE Bend Studio
Žánry: FPS, Adventury
TOP komentáře
Velice povedená hra není úplně top ale můžu jen doporučit . Jen mi trochu vadil hlavní herec mohl ho raději ztvárnit Norman Reedus :) Graficky to je asi to nejlepší co na PS4 Pro lze a délka hry je taky...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.