Do Fortnite přicházejí piráti

Epic Games mají v poslední době nejspíš pořádný frmol. Nedávno ukázali světu svůj nový Epic Games Store, kterému se zatím celkem daří konkurovat Steamu, jemuž dokázal přetáhnout pár her jako např. The Division 2 nebo Metro Exodus. Epic však ale také nezapomíná na svoji doposud největší hru Fortnite, do kterého si přichystali nový update již k 8. sezóně.

Epic si do nové sezóny přichystal několik novinek. Není se čemu divit, když EA představilo 4. února Apex Legends, které si již dokázalo získat několik hráčských srdcí. Od této hry se teď Fortnite inspirovalo a do hry teď přináší nový ping systém, který se hodně podobá tomu v Apex Legends. Ve hře přibyla také nová zbraň, a to v podobě kanónu, který můžete řídit podobně jako kdysi nákupní vozík, a pak s ním střílet. Můžete si do něj také vlézt a někam se „odpálit“. 

Do hry také přibyly nové lokace se jmény Sunny Steps a Lazy Lagoon. Ve hře jsou nyní i vulkány, které vás vystřelí do vzduchu, čímž vám ušetří spoustu běhání. S vulkány přidal do hry Epic i lávu, která vám bude udělovat poškození, pokud se jí dotknete.

Ve hře se samozřejmě objevil i nový battle pass. Hned po zakoupení dostanete piráta, ze kterého se postupně stane kostlivec, a čínského bojovníka, který si na sebe může vzít kostým draka. Další kostýmy v battle pasu jsou banán, který vám v průběhu hry změní barvu, Master Key, postava s klíči, Ember, ohnivá žena, Sidewinder, průzkumnice, a poslední postava je Luxe, ke které můžete postupem času získat různé oblečky.

zdroj: epicgames.com

Fortnite

Uživatelské skóre: 31%
Vydavatelé: Epic Games, Inc.
Vývojáři: Epic Games, Inc.
Žánry: FPS

Datum vydání

25. července 2017 - PlayStation 4
25. července 2017 - PC
25. července 2017 - PlayStation Network
25. července 2017 - Mac
25. července 2017 - PlayStation Network
25. července 2017 - Xbox One
TOP komentáře
Jako nevím co na tom všichni děcka vidí ale mě to nebaví třeba taková srdcovka Minecraft i když Minecraft je starý tak si myslím že by se na něj němělo zapomínat
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.