Druhé výročí Rocket League přináší nová auta a exploze!

"Fotbalová-akčně-závodní" hybridní hra Rocket League nezná hranice a k druhému výročí, které oslaví přesně za měsíc (5. července) přichází s řadou novinek. 

Na všechny hlavní platformy - PC, Xbox One a PS4 vyjde free update, v rámci kterého se můžeme těšit na novou arénu, achievementy, trofeje, auta, nové možnosti úprav vozů, hudba a mnoho dalšího. 

 

 

Nová aréna ponese název Champions Field a budete ji moci vyzkoušet ve všech herních modech. Ať už hrajete competitive, casual nebo private zápasy. Přístup k nové aréně dostanou i eSport hráči a to ve stejný den.

Dále se můžete těšit na dvě nové káry - Animus GP a Centio V17!

Rocket League

Uživatelské skóre: 88%
Vydavatelé: Psyonix
Vývojáři: Psyonix
Žánry: Indie, Závodní, Sportovní

Datum vydání

7. července 2015 - PlayStation 4
7. července 2015 - PC
17. února 2016 - Xbox One
TOP komentáře
Nejvíc dobrá hra :)) Miluju jííííí a onaa miiluje mě...................................................................................................................:))))
Zábavná hra, která si drží pořád online hráče, zabaví, pobaví s kamarády se zasmějete. padají free itemy, ale z bedny vám mohou padnout i speciální auta. Sami si vyberete jestli chcete vyhodit nějaký ty...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.