Epic Games kupují tvůrce Rocket League

Psyonix, tvůrce překvapivě velice úspěšné sportovní hry oznámil na své webové stránce, že "vstupují do Epic rodiny". Jednoduše řečeno byli odkoupeni studiem Epic Games, které stojí za hrou Fortnite a Epic Games Storem. Jak to teď se hrou bude vypadat na Steamu?

 

Psyonix s Rocket League ještě nekončí

Psyonix tuto akvizici oznámili na svých stránkách již v pátek, 3.5., nastává tak otázka, jestli se tato akvizice nějak dotkne hráčů, kteří mají hru koupenou na Steamu. "V krátkodobém horizontu se nezmění vůbec nic!", stojí na začátku oznámení. "Pořád jsme odhodláni přinášet do hry nový obsah. V dlouhodobém hledisku plánujeme Rocket League uvést na Epic Games Store. Věříme, že přivedení naší hry k novým hráčům s větší podporou je výhra pro všechny."

 

Není se čeho bát

Pro momentální hráče na Steamu se však nic nezmění. Pro hru budou přicházet stále updaty a s verzí na Epic Games Storu bude úplně totožná. Jediná změna je, že si hru již na Steamu nebudete moci koupit, nýbrž budete muset zavítat na zmiňovaný Epic Games Store. 

 

Výhra pro všechny

Tato akvizice by měla pomoci oběma stranám. Psyonix bude nejspíš moci rozšířit svou esportovou scénu, zatímco Epic Games se budou moci zlepšit esport scénu u Fortnite, která zažila nějaké "kroky vedle", a dopřát tak hráčům co nejlepší zážitek ze sledování profesionálů.

 

Zdroj: gameinformer.com

 

Rocket League

Uživatelské skóre: 88%
Vydavatelé: Psyonix
Vývojáři: Psyonix
Žánry: Indie, Závodní, Sportovní

Datum vydání

7. července 2015 - PlayStation 4
7. července 2015 - PC
17. února 2016 - Xbox One
TOP komentáře
Nejvíc dobrá hra :)) Miluju jííííí a onaa miiluje mě...................................................................................................................:))))
Zábavná hra, která si drží pořád online hráče, zabaví, pobaví s kamarády se zasmějete. padají free itemy, ale z bedny vám mohou padnout i speciální auta. Sami si vyberete jestli chcete vyhodit nějaký ty...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.