Ghost Recon Breakpoint beta již příští víkend a vypadá to, že se to líbí i Lil Waynovi

Co mají společného Breakpoint Ghost Recon a rapper Lil Wayne? Nic, pokud víme. Hraje však v traileru Ubisoft, který byl aktuálně vydán tak, aby oslavil skutečnost, že Breakpoint beta začne již brzy. Hurá.

Breakpoint beta startuje příští víkend. Od 26. září do 29. září budete moci se svými kamarády začít pařit. Beta bude obsahovat nový obsah, který nebyl v uzavřené beta verzi a obsahuje tři další příběhové mise. Budete také muset prozkoumat další dva regiony: New Argyll a Infinity, které budou zahrnuty do čtyř již dostupných regionů. Kromě toho bude beta provozovat čtyři denní mise a 12 denních frakčních misí. Beta má také čtyři režimy PvP se čtyřmi mapami: PMC Camp, Port, Harbor a Cold War Bunker.

Live-action frakce

Ale vím, že informace o beta verzi nejsou to, co je opravdu důležité. Ne, chceš vědět, z jakýho sakra důvodu tam je Lil Wayne, že? Samozřejmě, že ano. Ubisoft vydal trailer Ghost Recon Breakpoint nazvaný „Squad up ft. Lil Wayne.“ Byl režírován Davidem Lietchem z Deadpool 2 a scény se natáčely ve Vancouveru v Kanadě. Vím, že se už nemůžete dočkat, takže s tímto popisem neztrácej čas.

"Klíčovým je pro nás vyprávění příběhu", řekl David Leitch v rámci tiskovky Ubisoftu. 

Ubisoft také odhalil časy vydání  pro beta verzi. Pre-load pro PC začíná 24. září v 6:00 EST. Abyste mohli hrát, musíte mít účet Uplay. Další informace o tom, jak se připojit k verzi Ghost Recon Breakpoint beta, najdete na oficiálním webu.

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.