Ghost Recon i s Pvp tento víkend zdarma!

Poté, co Ubisoft zpřístupnil otevřenou betu, která nevyžadovala ani vlastnictví základní hry, se studio rozhodlo, že to nestačí a na tento víkend plánují jedinečnou akci, kdy budete mít zdarma přístupnou plnou verzi hry Ghost Recon Wildlands včetně singleplayeru a veškerého dalšího obsahu. Snaží se tak hráče nalákat k PvP.

Akce proběhne tento víkend (12. - 15. října) a jediné co po vás bude vyžadováno, je zaplacení Gold účtu na Xbox Live. Akce ale samozřejmě bude dostupná i na PC a PS. Pokud se vám hra bude líbit, budete ji mít následně k dispozici s 50% slevou. Těšíte se taky až vyzkoušíte nový PvP režim s týmovým deathmatchem?

 

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Uživatelské skóre: 83%
Vydavatelé: Ubisoft
Vývojáři: Ubisoft Paris
Žánry: FPS, Taktické strategie, Adventury

Datum vydání

7. března 2017 - PC
7. března 2017 - Xbox One
7. března 2017 - PlayStation 4
9. března 2017 - PlayStation 4
9. března 2017 - Xbox One
TOP komentáře
Hra je v prvních pár hodinách zábavná, ale později si začnete uvědomovat, že se mise pořád opakují a opakují... Grafika je výborná, ale to nevyrovná celkem nezajímavý příběh (podobný Mafii 3, jdi tam -...
Nux
Hra vypadá po grafické stránce úžasně a se skvělou optimalizací zaručí, že hra není tak náročná a rozjedou ji i grafiky střední třídy. Velký arsenál a mnoho dopravních prostředků zajistí pár dobrých hodin...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.