Přehled gangů v Grand Theft Auto V (GTA V)

The Families

První z gangů, který si představíme, nese název The Families. Jejich barvou je zelená a mezi nepřátele řadí Ballage a Vagose. Mezi „jejich“ vozidla patří hlavně BMX, Bucanneer, Buffalo, Emeror, Manana a Tornado.

Je to jeden z těch „profláklých“ gangů. Ovšem nejlepší období má pravděpodobně za sebou. Může už jen překvapit. Jeden z nepřátel, Ballan, ovládá jejich hlavní centrum – Grove Street a to má na ně obecně velmi negativní vliv. Mezi členy patřil i známý Franklin. Členy Grove Street Families najdeme v okolí Strawbery a Chamberlain Hills.

Při nekonečných honičkách s policií je vhodně „zalézt“ právě sem, protože členové Grove Street Vám vždy ochotně pomůžou. Pokud trochu zapátráme v okolí Franklinova domu, najdeme zeď s nápisem Welcome Back - We Missed You Last Time.

Ballas

Dalším gangem je Ballas. Jejich typické barvy jsou fialová a bílá. Nepřátelé tohoto gangu? Jedná se v první řadě o Families a Vagos. Vozidla gangu jsou hlavně Felon a Peyote. Jedná se o jeden ze známějších gangů, jeho historii najdeme už například v legendárním pokračování série Grand Theft Auto – San Andreas. Nyní se soustředí hlavně do kvartýru gangu Families, jenž jim nyní patří. Jsou jedním z těch vůbec nejnebezpečnějších gangů v celém Los Santos.

The Lost jsou klasičtí motorkáři. Poznáte je podle typického motorkářského oblečení. Nepřátelé tohoto gangu jsou Trevor a Philips. Vozidla gangu jsou například Hexer, Lycan, Revenant, Diabolus, Hellfury, Zombie, Slamvan, Gang Burrito. Gang vede jistý John Klebitz.

Marabunta Grande

Jedním z menších gangů je Marabunta Grande. Barvy gangu jsou modrá, černá a bílá. Úhlavní nepřátelé jsou tu dva - Los Aztecas a opět Vagos. I přes to, že to není příliš velký a vlastně ani nijak důležitý gang, jedná se o ty, kteří vždy a vše přežili. Většinou mají dobré zbraně, hlavně díky pohádkovému bohatství z lukrativních obchodů s drogami.

Další gangy

Dalším je Madrazo Cartel. Těžko říct, zda je to vůbec „regulérní“ gang. Nosí totiž fotbalové dresy a jejich vůdce Martin Madrazo je formuje do jakési skupiny.

O´Neilovi jsou menším z celé velké rodiny gangů. Potetovaní, nosí vesty, najdeme je zejména v lokaci Grad Senora a Desert Scrapyard. Většinou jsou vidět jen v menším počtu, chodí ve skupinkách po dvou nebo třech.

Varios Los Aztecas jsou gangem, který je toho času skoro v zániku. Přátelí se zejména s gangem Vagos. Často také členy tohoto gangu najdeme u obchodů s alkoholem.

Vagos s typickou žlutou barvou, jsou mexický gang, který sdílí své území právě s Aztecas a je velmi nebezpečný.

Posledním gangem jsou tzv. Triády. Ty jsou velmi nepřátelským gangem, a to prakticky vůči komukoliv ve svém okolí. Členy poznáme především díky nezvykle dlouhým vlasům. Jedná se o také o gang s velmi dobrým talentem na hledání úkrytů.

Grand Theft Auto V

Uživatelské skóre: 92%
Vývojáři: Rockstar North
Žánry: Simulátory, FPS, Závodní, Adventury

Datum vydání

17. září 2013 - Xbox 360
17. září 2013 - PlayStation 3
18. listopadu 2014 - PlayStation 4
18. listopadu 2014 - Xbox One
14. dubna 2015 - PC
TOP komentáře
Nelituji peněz, kterých jsem do hry dal. Rosckstaru fandím. Starají se o MP a mají DLC zdarma. :-)
Super hra s dlc ktoré su zdarma a to je ešte lepšie super MP o ktorý sa poriadne stará štúdio Rockstar a to som rád.
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.