The Outer Worlds se podívá na Switch

Obsidian Entertainment společně s Nintendem 30. července oznámili, že se jejich sci-fi RPG střílečka The Outer Worlds podívá také na Switch. Jediné mínus je to, že si budeme na vydání budeme muset trochu počkat, protože Nintendo Switch verze bude následovat až po vydání PC, Xbox a PS verze, které je naplánováno na 25. října 2019.

 

Boj, explorace a rozhodování

Pokud nevíte, o co se jedná, The Outer World se nová RPG střílečka z prvního pohledu zasazená na planetě daleko od Země. Hru vyvíjejí tvůrci Fallout: New Vegas, které patří mezi jedny z nejlepších Fallout, takže pokud jste tento díl Fallout hráli, víte nejspíš, že je na co se těšit. Planeta, na které se nacházíte, je kolonizována velkými korporacemi, vaše rozhodnutí v průběhu hry budou mít dopad na budoucnost světa okolo vás. Ve hře budete mít samozřejmě několik příležitostí na boj, ale i na prozkoumávání velkého světa, ve kterém se nacházíte.

 

Switch verzi zajišťuje Virtuous

Ve oznamovacím videu se dozvídáme, že port na Switch nebude dělat samostatné Obsidian Entertainment, nýbrž čínské herní studio Virtuous, které již stojí za porty her jako Dark Souls Remastered a Starlink: Battle For Atlas. Obě tyto hry na Switchi fungovaly dobře a plynule, takže o kvalitní port se snad nemusíme bát. Soudě podle předchozí práce tohoto čínského studia bychom se portu na Switch měli dočkat asi půl roku po vydání hry pro ostatní platformy, jelikož například u Dark Souls Remastered jsme se dočkali pět měsíců po vydání hry na PC. Samozřejmě, že každá hra může vypadat jinak, nemůžeme však očekávat, že se dočkáme pouze pár týdnů od vydání PC verze, ale začátek roku 2020 zní jako možné datum vydání The Outer Worlds pro Nintendo Switch.

Zdroj: gamesradar.com

 

 

The Outer Worlds

Vydavatelé: Private Division
Vývojáři: Obsidian Entertainment
Žánry: FPS, Role-playing (RPG)

Datum vydání

během 2019 - Xbox One
během 2019 - PlayStation 4
během 2019 - PC
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.