Upgrade patch pro Zaklínače 3 na PS 4 Pro je venku

Tvůrci Zaklínače 3 sice slibovali, že očekávaný patch pro PlayStation 4 vyjde do několika dní, nakonec jsme si ale museli počkat skoro měsíc. To je ovšem dnes již voda, která odtekla a nemá smysl to tudíž řešit. Nový oficiální patch pro PlayStation 4 Pro je venku, volně dostupný skrze PlayStation Store.

Velikost je velice přijatelná (140 Mb). Kompletní výpis úprav bohužel CD Projekt neoznámili. Každopádně se dle informací měl zaměřit především na slibované renderování v dynamickém 4K. 

 

The Witcher 3: Wild Hunt

Uživatelské skóre: 95%
Vývojáři: CD Projekt RED
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání

19. května 2015 - PC
19. května 2015 - Xbox One
19. května 2015 - PlayStation 4
TOP komentáře
Jednoznačne najlepšie RPG ake zatial vyšlo.Príbeh čerpajúci z kníh je tu cítit na každom rohu. Ak ste čítali knihy tak vam to bude všetko do seba krásne zapadať.
Zaklínač je výborná RPG hra s nádhernou grafikou. Hlavní příběh je geniální, ale pokud jste se rozhodly splnit všechny vedlejší úkoly, které jsou mimochodem velice povedené a každý má svůj příběh, může...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.