1000 Amps

1000 Amps

Vývojáři: Brandon Brizzi
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

22. února 2012 - PC DOS

Popis hry

Logická plošinovka, ve které se ujmete kontroly nad robotem Plugem, jehož úkolem je obnovit energii v elektřinou poháněném stromu zvaném Amp-Tree-System a vyhnat z něho vetřelce, který ji z něho vysál.Toho Plug docílí tak, že ve všech místnostech stromu rozsvítí dotykem žárovky, které jsou mnohdy umístěny...zobrazit více

Logická plošinovka, ve které se ujmete kontroly nad robotem Plugem, jehož úkolem je obnovit energii v elektřinou poháněném stromu zvaném Amp-Tree-System a vyhnat z něho vetřelce, který ji z něho vysál.Toho Plug docílí tak, že ve všech místnostech stromu rozsvítí dotykem žárovky, které jsou mnohdy umístěny na těžko dostupných místech, dosažitelných jen s pomocí odemknutelných vymožeností, ke kterým patří teleport nebo aura, která Plugovi umožňuje zapojit žárovky na větší vzdálenost. Ale i samotný Plug a jeho schopnosti jsou závislí na rozsvícených žárovkách - čím více jich svítí, tím dále Plug doskočí, tím je jeho aura silnější a tak dále. Proti Plugovi také hraje tma - plošinky jsou zpočátku neviditelné a dají se odhalit pouze tím, že se jich Plug dotkne.Hra obsahuje celkem 150 místnosti, které lze projít v téměř libovolném pořadí. V případě záseku je možné využít pomocné ruky v podobě semínek, které jsou poschovávány po celém stromu a pokud jich nasbíráte pět, můžete je využít k rozsvícení místnosti.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP nebo pozdější (doporučena 32-bitová verze)
Procesor: 2 GHz
Paměť: 256 MB
Pevný disk: 6 MB
Další: Flash Player 10

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.