Agatha Christie: The ABC Murders

Agatha Christie: The ABC Murders

Vydavatelé: Gravity Europe SAS
Vývojáři: Microids, Artefacts Studio
Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

4. února 2016 - Xbox One
4. února 2016 - PlayStation 4
4. února 2016 - PC

Popis hry

Vaší zbraní jsou znalosti. Brzy budou podrobeny ultimátní zkoušce!

The ABC Murders je investigativní adventurou, která převypravuje zápletku známého románu od Agathy Christie. Jde o 3rd person adventuru plnou záhad,...zobrazit více

Vaší zbraní jsou znalosti. Brzy budou podrobeny ultimátní zkoušce!

The ABC Murders je investigativní adventurou, která převypravuje zápletku známého románu od Agathy Christie. Jde o 3rd person adventuru plnou záhad, ve které ztělesňujete slavného Hercula Poirota. Soukromý detektiv se zde utká se záhadným protivníkem, který si říká prostě „ABC“.

Vaše šedé buňky mozkové se ještě nesetkaly s takovou výzvou!

Budete muset prozkoumat místa činu v mnoha nádherných městech napříč Velkou Británií. Když přijde na vyšetřování místa činu a řešení nebezpečných puzzlů, tak nesmíte nechat kámen na kameni. Pozorujte, ptejte se a prozkoumejte všechny možnosti, abyste učinili ty nejrozumnější dedukce a porozuměli vrahovým plánům.

Klíčové vlastnosti:

Výslechy: hráč může získávat informace vyslýcháním svědků, kdy musí dávat pozor nejen na to, co říkají, ale také jak to říkají a jak se přitom cítí.
Puzzly: pro získání důkazů bude potřeba řešit hádanky.
Dedukce: na základě důkazů budete moci činit dedukce a zjistit o vrahovi více.
Časová osa: Poté, co dojdete k prvním závěrům a postoupíte dále v příběhu, budete moci využít Poirotovu časovou osu. To znamená, že Hercule Poirot může vytvořit časovou osu se všemi relevantními událostmi odhalenými během vyšetřování. 

©2016 Anuman Interactive SA. All rights reserved. Published by Anuman Interactive SA. Microïds is a trademark of Anuman Interactive SA. All rights reserved.
Copyright © 2016 Agatha Christie Limited. All rights reserved.
The AGATHA CHRISTIE word mark and signature and POIROT are registered trademarks of Agatha Christie Limited in the UK and/or elsewhere. All rights reserved.
www.agathachristie.com

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP/Vista/7/8/10
Procesor: AMD/Intel dual-core processor running at 2.2 GHz
Paměť: 2048 MB RAM
Grafická karta: ATI/NVIDIA dedicated/integrated or mobile graphic card, with at least 512MB of dedicated VRAM and with at least Shader Model 4.0 support
DirectX: Verze 9.0c
Zvuková karta: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.