Age of Empires

Age of Empires

Vydavatelé: MacSoft Games, Microsoft
Vývojáři: Ensemble Studios
Žánry: Strategické, Simulátory, Real Time strategie, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

během 1997 - PC
během 1999 - Mac

Popis hry

GOLD edice obsahuje základní hru Age of Empires a datadisk Age of Empires: The Rise of Rome Hra Age of Empires je strategická hra v reálném čase. Hráči jsou po dobu deseti tisíc let vůdčími duchy evoluce původně malých kmenů doby ledové. Na začátku mají hráči k dispozici minimální prostředky, ale mají...zobrazit více

GOLD edice obsahuje základní hru Age of Empires a datadisk Age of Empires: The Rise of Rome Hra Age of Empires je strategická hra v reálném čase. Hráči jsou po dobu deseti tisíc let vůdčími duchy evoluce původně malých kmenů doby ledové. Na začátku mají hráči k dispozici minimální prostředky, ale mají možnost ze svého kmene vybudovat mocnou civilizaci. Několik cest vede k vítězství, které znamená světovou nadvládu. Lze dobýt nepřátelské civilizace, prozkoumat známý svět nebo získat ekonomickou převahu hromaděním bohatství.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Jedna z nejlepších strategií všech dob, která mě přitáhla k počítači. Představa vyzkoušet si na vlastní kůži hrát za některou ze starověkých civilizací hráče doslova fascinovala. Hra na svou dobu vynikala neskutečnou grafikou a skvělou hudbou. Hratelnost byla skvělá a navíc hra nabízela i multiplayer. Tato hra inspirovala spoustu vývojářů po mnoho dalších let.Naprostá nutnost každého hráče na konci 20. století! To že je hra tak dobrá potvrzuje i fakt, že se jí vývojáři rozhodli předělat do HD a to je již 20 let od jejího vzniku!
02.10.2017
Tato hra mě dost bavila, hlavně jsem ji hrál na mobilu... Je to předchůdce všech RPG her, kde jste si buďto stavěli pevnost, nebo útočili na ostatní pevnosti
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.