AirBuccaneers

AirBuccaneers

Vydavatelé: LudoCraft Ltd.
Vývojáři: LudoCraft Ltd.
Žánry: Strategické, Indie, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

10. prosince 2014 - Mac
10. prosince 2014 - PC

Popis hry

Titul inspirovaný karelo-finským národním eposem Kalevala a severskou mytologií vikingů. Na tvůrčí ideologii takzvaných 4ko (komunikace, koordinace, kooperace, kolaborace) vzniklo na enginu Unity fantastické skandinávské prostředí, v němž vikingové s bukanýry svádí v těžce ozbrojených horkovzdušných...zobrazit více

Titul inspirovaný karelo-finským národním eposem Kalevala a severskou mytologií vikingů. Na tvůrčí ideologii takzvaných 4ko (komunikace, koordinace, kooperace, kolaborace) vzniklo na enginu Unity fantastické skandinávské prostředí, v němž vikingové s bukanýry svádí v těžce ozbrojených horkovzdušných balónech bitvy na život a na smrt. Jedinec má v této taktické řeži cenu pouze coby živá součást týmu, jelikož řízení balónu není žádná legrace: kanóny se musí plnit, musí se s nimi správně mířit, je třeba je včas zažehnout a nechat odpálit. I ovládání samotného plavidla jde ztuha – místní počasí a větry se mění, jak se jim zlíbí.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP SP2
Processor:2.6 GHz Single Core
Memory:2 GB RAM
Graphics:DirectX 9.0c Compatible Graphics Card
DirectX®:9.0c
Hard Drive:1 GB HD space
Sound:DirectX Compatible
Other Requirements:Broadband Internet connection

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.