Alpha Protocol

Alpha Protocol

Vydavatelé: Sega
Vývojáři: Obsidian Entertainment
Žánry: FPS, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

28. května 2010 - PC
28. května 2010 - Xbox 360
28. května 2010 - PlayStation 3

Popis hry

Děj je zasazen do blízké budoucnosti. Nad východní Evropou je sestřeleno obchodní letadlo a při vyšetřování se zjistí, že ho z oblohy smetla americká raketa. Politické napětí se tak vystupňuje na nejvyšší míru. Americká vláda prohlašuje, že s incidentem nemá nic společného. Vyšle proto agenta Michaela...zobrazit více

Děj je zasazen do blízké budoucnosti. Nad východní Evropou je sestřeleno obchodní letadlo a při vyšetřování se zjistí, že ho z oblohy smetla americká raketa. Politické napětí se tak vystupňuje na nejvyšší míru. Americká vláda prohlašuje, že s incidentem nemá nic společného. Vyšle proto agenta Michaela Thortona, aby celou záležitost vyšetřil, vypátral skutečné viníky a předal je spravedlnosti. Jako první špionážní RPG ze současnosti vám tato hra dává dosud nevídanou svobodu vývoje hlavního protagonisty a jednání s ostatními postavami. Za zkušenosti a dokončené mise si můžete vylepšovat umění kontaktního boje, ovládání zbraní, špičkové technologie, a dokonce i svůdnost.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Supported OS: Microsoft Windows XP® or Windows Vista®

Processor: 2.4+ GHZ Intel® or 2.0+ GHZ AMD™

Memory: 1 GB RAM (Windows XP®,) 2 GB RAM (Windows Vista®)

Graphics: NVIDIA® GeForce 6 series (6800GT or better,) ATI™ 1300XT series or greater (X1550, X1600 Pro and HD2400 are below minimum system requirements)

Hard Drive: At least 12 GB of free space

Sound Card: DirectX® 9.0c compatible sound card and drivers

DirectX®: 9.0c

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Během souboje s Brajkem hraje na pozadí hry skladba "Turn Up the Radio" od glam metalové kapely Autograph.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.