Anthem

Anthem

Vydavatelé: Electronic Arts
Vývojáři: BioWare
Žánry: FPS, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

22. února 2019 - Xbox One
22. února 2019 - PC
22. února 2019 - PlayStation 4

Popis hry

Uvedená cena je pouze orientační a může se změnit.

Autoři původní trilogie Mass Effect představují svoji zbrusu novou hru. Ve světě Anthemu jsou hráči námezdní žoldáci, kteří vyráží na nejrůznější expedice za zeď, aby chránili poslední zbytky lidstva. Každý hráč bude mít na sobě exooblek, který mu dopřeje...zobrazit více

Uvedená cena je pouze orientační a může se změnit.

Autoři původní trilogie Mass Effect představují svoji zbrusu novou hru. Ve světě Anthemu jsou hráči námezdní žoldáci, kteří vyráží na nejrůznější expedice za zeď, aby chránili poslední zbytky lidstva. Každý hráč bude mít na sobě exooblek, který mu dopřeje speciální schopnosti. Každý oblek bude mít jiné funkce, které půjde upravovat.

Více informací doplníme

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Brutalne reklamy, intra a neviem co este vsetko okolo toho bolo ale ako nahle som si to kupil a nainstaloval, po 3 hodinach hrania som zacal zyvat od nudy. Dokola podobne misie, EA a Bioware mohli trosku viac na misiach popracovat. Grafika je jedine co na tejto hre chvalim.
23.09.2019
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.