Arizona Sunshine

Arizona Sunshine

Vydavatelé: Vertigo Games
Žánry: Indie, FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

6. prosince 2016 - PC

Popis hry

Vydejte se do sluncem opékané pustiny arizonské pouště a bojujte o přežití proti zombíkovským hordám, které se konečně prošouraly do virtuální reality. Podle svého prozkoumejte nejrůznější prostředí od vyprahlé pouště přes zrádné kaňony až po temnotu plnou cupitání v opuštěných důlních šachtách a pátrejte...zobrazit více

Vydejte se do sluncem opékané pustiny arizonské pouště a bojujte o přežití proti zombíkovským hordám, které se konečně prošouraly do virtuální reality. Podle svého prozkoumejte nejrůznější prostředí od vyprahlé pouště přes zrádné kaňony až po temnotu plnou cupitání v opuštěných důlních šachtách a pátrejte po zbraních, hledejte munici a dělejte všechno proto, abyste přežili.

Ke hraní vyžaduje PlayStation VR.URČENO PRO VR
Hra byla vytvořena od základů pro VR, má plnou podporu ovladačů Dualshock 4, PlayStation Move a zaměřovacího ovladače PlayStation VR, takže můžete rozsáhlý herní arzenál vzít přímo do rukou, mířit, střílet a přebíjet, stejně jako ve skutečném životě.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 - 64 bit
Procesor: Intel i5-4590 equivalent or greater
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 970 / AMD equivalent or greater
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 12 GB volného místa
Dodatečné poznámky: VR Headset required, 2x USB 3.0 ports

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.