Assassin's Creed II

Assassin's Creed II

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft Montreal
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

17. listopadu 2009 - Xbox 360
17. listopadu 2009 - PlayStation 3
9. března 2010 - PC
1. září 2010 - Mac

Popis hry

Při hraní dvojky se podíváme do Florencie a do Benátek (skoro určitě ale bude i Řím) a producent AC 2, Sebastion Puel, vysvětluje proč, Florencie a Benátky patří mezi nejnavštěvovanější města na světě. Pro spoustu lidí jsou čistou fantazií, snem. Vývojáři si dávají záležet na důvěryhodnosti prostor a...zobrazit více

Při hraní dvojky se podíváme do Florencie a do Benátek (skoro určitě ale bude i Řím) a producent AC 2, Sebastion Puel, vysvětluje proč, Florencie a Benátky patří mezi nejnavštěvovanější města na světě. Pro spoustu lidí jsou čistou fantazií, snem. Vývojáři si dávají záležet na důvěryhodnosti prostor a událostí, které modelují – chtějí vytvořit hru z nefalšované Itálie 15. století. Příběh odstartuje v roce 1476 a opět se bude točit okolo nekonečné, v pozadí velkých událostí běžící válce mezi templáři a asasíny. Ezio Auditore de Firenze, hlavní hrdina dvojky, má s Altairem společné snad jen geny. Ezio pochází ze zámožné florencké rodiny, je vzdělaný a učil se i základům tehdejších bojových umění. Prostě jeden z těch lepších šlechticů. Nepřítele budete moci odzbrojit a sundat ho jeho vlastní zbraní. Nebo mu můžete hodit prach do očí a omráčit ho. Když okolo vás bude stát celý hlouček zlounů, otočka s halapartnou v ruce udělá své. Také se nabízí možnost přitáhnout si nepřítele bleskově k tělu, prošpikovat ho a mrskout jim proti ostatním, čímž si vytvoříte únikovou cestu. Tvůrci se prý extra věnují pěstním soubojům, protože pro vás plánují časté situace, kdy budete mít k dispozici jen ruce, vrhací nože a veleznámou skrytou čepel či dvě čepele. V AC2 bude existovat síť kontaktů, roztroušených po celém světě, které vám budou radit co dál. Nikdo vám ale nebude striktně říkat kam přesně jít, co přesně udělat a kdy. Hlavním cílem stále bude eliminace nějaké osobnosti, jenomže cesta tam bude vydlážděna šestnácti typy úkolů a už se nebudete muset trápit s oním nudným odposloucháváním a kapsářstvím. Ty budou nahrazeny poněkud aktivnějšími úkoly, jako špehování lidí v zaplněném tržišti (tak nevím, o kolik je toto aktivnější) nebo pronásledování nezbedů z města ven. Celkově na vás bude čekat asi dvě stě misí. Hra je v češtině. Nutné připojení k internetu!!

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Dvojka si zaslouží plnej počet už jenom za obrovskej skok od prvního dílu a za asi nejvyváženější hratelnost a příběh.
16.12.2018
Nejlepší díl se všech dílů nejlepší hrdina Ezio Auditore da Firence, který chce svou pomstu nejlepší mise i historické postavy např Leonardo da Vinci, Nicolo Machiavelli i mise mimo animu jsou výborný.
17.10.2017
Nový hrdina uměl plavat a uměl používat spoustu nových featurek. Ve hře taky šlo dělat spoustu nových věcí jako třeba odhalování Pravdy a opravování Toskánské pevnůstky. Takže díky doplněnému obsahu získala na zábavnosti po celou dobu trvání a jde tedy o výborný kousek.
20.04.2017
Na debutním traileru ke hře Assassin's Creed II pracovalo české Bohemia Interactive motion-capture studio. Video se odehrávalo na náměstí plném tančících lidí při karnevalu, přitom scénu hráli pouze 3 lidé (2 muži a 1 žena). Celé nahrávání trvalo pouze
V poslední místnosti hrobky Santa Maria Delle Visitazione, se nachází v jezírku obrovská chobotnice
Uživatelské skóre 90%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
90 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.