Assassin's Creed III: Liberation

Assassin's Creed III: Liberation

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Žánry: Hack and slash, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

30. října 2012 - PlayStation Vita
15. ledna 2014 - PC
15. ledna 2014 - PlayStation Network
15. ledna 2014 - Xbox Live Arcade

Popis hry

Assassin’s Creed: Liberation HD se odehrává ve stejném časovém období jako Asssassins Creed III. Konkrétně v New Orleans v období války o nezávislost (1765 až 1780). Hlavním hrdinou tentokrát však není muž, nýbrž assassínka Aveline, přičemž se vůbec nedočkáte Desmonda. Místo toho se potkáte s Connorem...zobrazit více

Assassin’s Creed: Liberation HD se odehrává ve stejném časovém období jako Asssassins Creed III. Konkrétně v New Orleans v období války o nezávislost (1765 až 1780). Hlavním hrdinou tentokrát však není muž, nýbrž assassínka Aveline, přičemž se vůbec nedočkáte Desmonda. Místo toho se potkáte s Connorem a s tajemným člověkem, jenž používá Animus.

Liberation jde ve šlépějích předchozích dílů série, včetně volného pohybu, šplhání, bojování a prozkoumávání každého koutku New Orleans, a to prosím bez zdlouhavého načítání lokací. Co se týká nepřátel, kromě vojáků si budeme muset v bažinách a temných vodách dávat pozor např. také na aligátory. Mezi novými zbraněmi nalezneme mačetu, pistole, muškety a granáty.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Jediný assassin ktorí vyšiel aj na ps vitu. A nie zas tak dobrí. Bohužiaľ príbeh bol nezáživný a grafika tiež za moc nestála.
20.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 65%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
67 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.