Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed IV: Black Flag

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

29. října 2013 - PlayStation 3
29. října 2013 - Wii U
29. října 2013 - Xbox 360
15. listopadu 2013 - PlayStation 4
19. listopadu 2013 - PC
22. listopadu 2013 - Xbox One

Popis hry

Píše se rok 1715. Piráti vládnou Karibiku a založili vlastní nezákonnou republiku, kde vládne korupce, chamtivost a krutost.

V čele všech psanců stojí mladý bezohledný kapitán jménem Edward Kenway. Jeho boj o...zobrazit více

Píše se rok 1715. Piráti vládnou Karibiku a založili vlastní nezákonnou republiku, kde vládne korupce, chamtivost a krutost.

V čele všech psanců stojí mladý bezohledný kapitán jménem Edward Kenway. Jeho boj o slávu mu vysloužil respekt legend jako Černovous, ale také ho zatáhl do prastaré války mezi Assassiny a Templáři, do války, která může zničit všechno, co piráti vybudovali.

Vítejte ve Zlatém věku pirátství!

Hlavní vlastnosti:

Bezohledný rebelující Assassin: Staňte se Edwardem Kenwayem, charismatickým, ale také brutálním pirátským kapitánem, s tréninkem Assassina. Edward může používat jak skryté čepele Assassinsckého řádu, tak úplně novou výzbroj obsahující čtyři křesadlové pistole a dvě pirátské šavle.
Prozkoumejte otevřený svět plný příležitostí: Objevte největší a nejrozmanitější svět Assassins Creed, který byl kdy vytvořen. Od Kingstonu až po Nassau budete prozkoumávat přes 75 unikátních lokací, kde můžete žít život piráta včetně:

Vykrádání vraků na dně moře.
Vraždění Templářů ve vzkvétajících městech.
Lovení vzácné zvěře v nespoutané džungli.
Hledání pokladů v zapomenutých rozvalinách.
Shovávání se v ukrytých zátokách.

Staňte se nejobávanějším pirátem v Karibiku: Velte vaší lodi, Kavce, a rozsévejte strach do srdcí všech, kteří se na ní jen podívají. Pleňte a drancujte, abyste si Kavku mohli vylepšit střelivem a vybavením potřebným v boji s nepřátelskými loděmi. Vylepšení lodi jsou klíčová pro Edwardův postup hrou. Zaútočte a naloďte se na obrovské galleony, najímejte do své posádky nové námořníky a vydejte se na epické dobrodružství.
Poznejte drsnou realitu za pirátskými příběhy: Staňte při budování rebelské republiky na Bahamách vedle legendárních jmen jako Černovous, Calico Jack a Benjamin Hornigold a prožijte vypjaté události, které definovaly Zlatý věk pirátů.
Nejlepší multiplayerový zážitek v sérii Assassins Creed: Otestujte svoje assassinské schopnosti a vydejte se na online putování Karibikem. Objevte úplně novou škálu pirátských postav a prozkoumejte pestrá exotická místa. Navíc si můžete vytvořit vlastní hru pomocí nové funkce Game Lab - navrhněte si vlastní multiplayerové režimy výběrem schopností, pravidel a bonusů. Hrajte a sdílejte vaše nově vytvořené režimy s přáteli.

© 2013 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Assassins Creed, Black Flag a Ubisoft, a logo Ubisoft jsou ochranné známky Ubisoft Entertainment v USA a ostatních zemích.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
Procesor: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Nvidia Geforce GTX 260 or AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM with shader Model 4.0 or higher)
Pevný disk: 30 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Dodatečné poznámky: Windows-Compatible keyboard and mouse required, controller optional.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 86%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
85 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.