Assassin's Creed: Revelations

Assassin's Creed: Revelations

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft Montreal
Žánry: Tahové strategie, Adventury
Příbuzné kategorie: Strategické hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

14. listopadu 2011 - PlayStation 3
15. listopadu 2011 - PC
15. listopadu 2011 - Xbox 360

Popis hry

Hlavním hrdinou Assassin Creed Revelations bude opět master Asasínu, Ezio Auditore, kráčejíce ve stopách svého legendárního rádce, Altaira, na cestě k navrácení pěti starých pečetí, které mohou ovlivnit budoucnost bratrstva Asasínů. Půjde o nebezpečnou cestu, Ezio se tentokrát vydá do Konstantinopole,...zobrazit více

Hlavním hrdinou Assassin Creed Revelations bude opět master Asasínu, Ezio Auditore, kráčejíce ve stopách svého legendárního rádce, Altaira, na cestě k navrácení pěti starých pečetí, které mohou ovlivnit budoucnost bratrstva Asasínů. Půjde o nebezpečnou cestu, Ezio se tentokrát vydá do Konstantinopole, srdce Osmanské říše, kde rostoucí síla armády Templářů ohrožuje a postupně destabilizuje celou oblast. Uznávaný online multiplayer z předchozího dílu se vrátí i v Revelations. Nabídne více zkušeností, rafinovanosti, možností a více map, které umožní hráčům otestovat své dovednosti proti ostatním asasínům z celého světa. Poslední kapitola v sáze Assassin´s Creed bude mít i revoluční gameplay, který umožní hráčům manipulovat se vzpomínkami Desmonda a Animusu a rozluštit tak tajemství své minulosti a získat náhled do budoucnosti.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows® XP SP3 / Windows Vista® SP2 /Windows® 7 SP1
Processor: Intel® Core™2 Duo E4400 @ 2.0 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 4000+ @ 2.1GHz
Memory: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista, 7
Graphics: 256 MB DirectX® 9.0–compliant card with Shader Model 4.0 or higher (see supported list)*
DirectX®: DirectX® June2010 or newer
Hard Drive: 12 GB
Sound: DirectX 9.0–compliant sound card
Peripherals: Keyboard, mouse, optional controller
Internet: Temporary broadband connection required for one-time product registration at first launch, permanent broadband connection required for multi-player. *This product does not support Windows® 98/ME/2000/NTSupported Video Cards at Time of Release: AMD Radeon™ HD2600XT or better/3000/4000/5000/6000 desktop series NVIDIA® GeForce® 8600GTS or better/9/GT200/GT400/GT500 desktop series Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported. These chipsets are the only ones that will run this game. For the most up-to-date minimum requirement listings, please visit the FAQ for this game on our support website at http://support.ubi.com.

Aktuální cena

Asi zatím nejlepší konec z prvních čtyř her, kde se naplno ukáže provázanost série. Škoda jenom, že hra je oproti předešlým dvěma dílům komornější, několik věcí ubylo (nejvíc zamrzel kůň, ale jelikož se hra odehrává v jednom městě, lze to odůvodnit) a pár zbytečností přibylo (pro mě zbytečně opruzující tahanice o základny). Jinak parádní hra, která ale bohužel na předešlé dva díly nedosahuje.
16.12.2018
Poslední cesta Ezia a Altaira,kteří začali svou pouť a ukončují ji v Istanbulu
17.10.2017
Na tomhle díle vždy ocením provázanost s Altairem a obecně zpracování Konstantinopole. Tenhle díl taky řadím mezi nejtěžší díky opravdu tuhým protivníkům se stálezachovaným soubojovým systémem. Novinka v podobě bomb zas taková bomba nakonec nebyla, ale je pravda, že když člověk chtěl, užil si s nimi slušnou porci zábavy. Každopádně velmi pěkné a důstojné završení Altairovi a Eziovi životní poutě. Ještě se zmíním o multiplayeru. Ten samozřejmě byl už i v Brotherhoodu, ale teprve až tady se začal hrát pořádně a bylo i více lidí. Mulťák byla určitě královská zábava, a když člověk nebyl úplnej blb, dalo se tam užít spoustu srandy a adrenalinu :)
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 90%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
82 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.