Assassin's Creed: Syndicate

Datum vydání zobrazit vše

23. října 2015 - PlayStation 4
23. října 2015 - Xbox One
19. listopadu 2015 - PC

Popis hry

Předobjednejte si hru už teď a získejte bonusovou misi The Darwin and Dickens Conspiracy!

Londýn, 1868. Veďte vaši tajnou organizaci ve víru Průmyslové revoluce a zvětšujte váš vliv, abyste mohli bojovat proti těm, kteří zneužívají...zobrazit více

Předobjednejte si hru už teď a získejte bonusovou misi The Darwin and Dickens Conspiracy!

Londýn, 1868. Veďte vaši tajnou organizaci ve víru Průmyslové revoluce a zvětšujte váš vliv, abyste mohli bojovat proti těm, kteří zneužívají méně zámožné občany ve jménu pokroku.

Rytířská spravedlnost: Využijte v roli Jacoba Frye, mladého a bezohledného Assassina, vaše schopnosti, abyste pomohli těm, kteří jsou zadupáváni pochodem pokroku. Od osvobozování dětí zneužívaných pro otrockou práci v továrnách, až po kradení cenného majetku z nepřátelských lodí - na vaší cestě za nastolením spravedlnosti v ulicích Londýna se nezastavíte před ničím.

Velte londýnskému podsvětí: Abyste mohli vrátit Londýn zpět lidem, budete potřebovat armádu. Jako lídr gangu můžete vylepšovat vaše sídlo a shromažďovat členy nepřátelských gangů pod vaší vlajkou a postupně zbavit hlavní město područí Templářů.

Nový dynamický systém soubojů: V Assassin’s Creed Syndicate je akce rychlá a brutální. Jako mistr boje budete kombinovat účinná vícenásobná zabití a obranné chvaty, abyste přemohli početného nepřítele.

Úplně nový arzenál zbraní: Vyberte si váš způsob boje s nepřáteli. Využijte ve svůj prospěch technologii Vystřelovacího lana, buďte nenápadnější než kdy před tím a zaútočte vaší Skrytou čepelí. Nebo získejte nad nepřáteli výhodu díky noži kukri a boxerovi.

Nový věk přepravy: Počítačem řízená vozidla v Londýně nabízejí stále se měnící prostředí. Pronásledujte vaše cíle v dostavnících, využijte vaše parkourové dovednosti ke střetnutím v epických bojích na střechách vysokorychlostních vlaků nebo si vytvořte vlastní cestu z lodí na Temži.

Rozsáhlá otevřený svět: Cestujte městem na vrcholu Průmyslové revoluce a setkejte se s proslulými postavami. Od Westminsteru po Whitechapel můžete podkat Darwina, Dickense, královnu Victorii… a spoustu dalších.

© 2015 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Assassin’s Creed a Ubisoft, a logo Ubisoft jsou ochranné známky Ubisoft Entertainment v USA a/nebo jiných zemích.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10 (64bit versions)
Procesor: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz / AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
Zvuková karta: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

Aktuální cena

- otrasný súboják, vizuálne aj hrateľnostne - hlavný záporák si rieši akurát tak osobnú pomstu voči hlavným hrdinom - bez všetkých DLC a datadiskov nemáte v hre skoro žiadne misie - absolútne nazaujímavý príbeh v súčastnosti - vystreľovanie lano zabíja základ assassínskej hrateľnosti, lozenie po stenách - cutscény pri zabití záporáka dokašľali tým, že umierajúci v nich vystupuje ako živý /// + Dredful crimes + pekne spracované mesto + vlaky
22.03.2020
Ako každá hra od Ubisoftu ani táto sa nezaobíde bez bugov a glitchov. Iná je to zaujímavý nápad zasadiť dej do Anglicka. Dobre spracovaný súbojový systém a pekne grafika sú plus. Ako mínus vnímam repetivnost úloh. Osobne som to dosiek až do konca ale posledná štvrtina hry bola už len tak z donútenia.
27.10.2017
Hra je více zachybovaná, než Unity (tam se vývojáři museli sakra snažit, aby si napravili reputaci). Naštěstí to zachraňuje celkově propracovanější gameplay, než v Unity byl. Hra se vrací ke kořenům dnes již tradičního AC2 a hře to dost prospívá. Zprvu jsem byl příšerně naštvaný na batmanovský hák určený k vytahování na budovy. Zpětně jej ale doceňuji jako vynález století, protože jinak by byl ten Londýn naprosto neschůdný. Je to totiž už prakticky moderní město s opravdu vysokými budovami a lézt po nich ručně by zabralo polovinu herní doby. Novinka v podobě koňských spřežení je velice osvěžující a vývojáře musím pochválit za to, jak se s tím popasovali (nezapomeňte, že v jednom z předchozích dílů byla konverzace mezi vývojáři Absterga o tom, že vozidla nechtějí, protože se to příšerně programuje). Město je zpracované atmosféricky a je tedy možné si jen tak vyrazit na večerní procházku a nasávat atmosféru zapadlých uliček a bídy, která tam tehdy vládla. Rád bych vyzdvihl zpracování lokace řeky Temže. Jde o dynamické prostředí, kde jezdí jedna loď za druhou. Velmi svěží a originální prostředí. Vlaky jsou též cool inovace.
29.05.2017
No obcas bugy, ale tak to je ubisoft, oproti unity je to lepsi. Krasne zpracovany Londyn. :-)
18.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 83%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
72 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.