Assassin's Creed: Unity

Assassin's Creed: Unity

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

13. listopadu 2014 - Xbox One
13. listopadu 2014 - PlayStation 4
13. listopadu 2014 - PC

Popis hryUnity nás zavede do kdysi velkolepé Paříže, která je roku 1789 zachvácena revolučním terorem. Titul se může pochlubit metropolí, která vás pohltí, jako nikdy dřív. Pařížskými ulicemi se potulují davy hladovějících obyvatel, kteří jsou připraveni zdvihnout zbraně v boji za svobodu a rovnoprávnost....zobrazit víceUnity nás zavede do kdysi velkolepé Paříže, která je roku 1789 zachvácena revolučním terorem. Titul se může pochlubit metropolí, která vás pohltí, jako nikdy dřív. Pařížskými ulicemi se potulují davy hladovějících obyvatel, kteří jsou připraveni zdvihnout zbraně v boji za svobodu a rovnoprávnost. V tomto čase bezvládí a násílí se odehrává příběh mladého muže jménem Arno, jenž ztratil své blízké a vydává se na smrtící cestu vykoupení. Arno se brzy ocitá uprostřed boje za osud celého národa a stává se z něj Mistr asasín.

Unity redefinuje celou značku Assassins Creed. Týká se to i základních pilířů hratelnosti, které sérii od začátku provázejí: pohyb, plížení a boj. Hráči se ocitnou v dechberoucí a přesně zachycené revoluční Paříži, která svou velikostí odpovídá tehdejší rozloze. To vše díky síle nového Anvil enginu, jenž byl od základů přepracován pro novou generaci konzolí. Assassins Creed Unity přináší hráčům plnou kontrolou nad parkurovým systémem, přepracovaný soubojový systém pro bohatší zážitek z boje, nový systém plížení a krytí se a v neposlední řadě nové techniky pro manipulaci s davem. Hráči mohou rozvíjet svého vnitřního asasína díky upravování zbraní, výbavy a oblečků. Na výběr je také mnoho specializovaných schopností, aby každý mohl rozvíjet svůj styl hraní.
Hutnou kampaň jednoho hráče doplňuje kooperační režim pro 4 hráče, kteří spolu mohou plnit příběhové online mise, vytvořené specificky pro skupinové hraní. Schopnosti a unikátní výbava získaná v singleplayeru bude k dispozici i v rámci kooperace. Tyto prvky budou definovat hráčův osobní herní styl, ať už upřednostňuje hrubou sílu, mrštnost, či plížení. Hráči si také budou moci vybrat unikátní kooperační schopnost, která pomůže jejich týmu přežít.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required)
Procesor: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
Pevný disk: 50 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Dodatečné poznámky: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional controller

Aktuální cena

Assassin’s Creed Unity se sice odehrává v revoluční Paříži, ale sám o sobě má do revoluce daleko. Navíc trpí technickými problémy, chytá free-to-play manýry a postrádá šmrnc něčeho svěžího. Hra je to každopádně překrásná
25.04.2017
Tenhle díl dostává neprávem až příliš na zadnici. Já ho hrál až rok po vydání a chyba ve hře nebyla už skoro žádná. Užil sem si perfektní grafiku, rozlehlé město, spousty lidí, nový systém šplhání i směrem dolů (konečně!) a vcelku povedený systém vybavování postavy. Na mikrotransakce jsem za celou dobu hraní nenarazil ani jednou a hra to po mě nikdy nechtěla. Kooperativní složka byla dokonce výborná. Tedy: neposlouchejte ty věčné plky o tom, jak je tahle hra mizerná, protože jednoduše není.
20.04.2017
assassins creed multitransakce nejhorší díl z celé serie stejně hroznej jako film který ted vyšel na dvd
16.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 73%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
71 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.