Batman: Arkham City

Batman: Arkham City

Vývojáři: Rocksteady Studios
Žánry: Hack and slash, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

19. října 2011 - PlayStation 3
19. října 2011 - Xbox 360
25. listopadu 2011 - PC
13. prosince 2012 - Mac

Popis hry

Obsahuje veškerá vydaná DLC!!

Příběh titulu Batman Arkham City se odehrává asi rok po událostech prvního dílu. Bývalý dozorce z Arkhamského blázince Quincy Sharp získal uznání za zastavení Jokera a chytře použil svou proslulost, aby se stal starostou Gotham City. Jako první muž Gothamu rozjel svůj tajný...zobrazit více

Obsahuje veškerá vydaná DLC!!

Příběh titulu Batman Arkham City se odehrává asi rok po událostech prvního dílu. Bývalý dozorce z Arkhamského blázince Quincy Sharp získal uznání za zastavení Jokera a chytře použil svou proslulost, aby se stal starostou Gotham City. Jako první muž Gothamu rozjel svůj tajný plán, na který jste v jeho kanceláři mohli narazit už v jedničce. Ani Arkham, ani Blackgate věznice nedokáží udržet ty nejnebezpečnější vězně. Proto Sharp koupí velkou část chudinských čtvrtí v Gothamu, obežene je zdí, na ně posadí bataliony cvičených vojáků a stvoří tam doslova peklo na zemi - Arkham City. Téměř okamžitě tam jsou posíláni nebezpeční zločinci a je jim slíbena relativní volnost, pokud se nebudou pokoušet uniknout. Pověřen dohledem nad tímto místem zla je psychiatr Hugo Strange, který je však sám případ pro psychiatra a má zřejmě s Arkham City své plány. Co se stane, pokud svezete všechny úhlavní nepřátele Batmana na jedno místo a dáte jim volnost? Náš hrdina se dostává na scénu ve chvíli, kdy se Two-Face snaži získat postavení mezi zločinci. Udělá z CatWomen návnadu, aby přílákal netopýra. Pro dobro kočičí ženy i celého Gotham City, se Batman rozhodne proti projektu Arkham City zasáhnout.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP, Vista, 7
Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 4800+
Memory: 2GB RAM
Hard Disk Space: 17 GB free hard drive space
Video Card: ATI 3850HD 512 MB or NVIDIA GeForce 8800 GT 512MB
DirectX®: 9.0c
Other Requirements: Online play requires log-in to Games For Windows – Live

Aktuální cena

Po skvelom Asylume prišlo ešte lepšie pokračovanie. Batman Arkham City zobral všetko čo bolo dobre na prvom diele a vynásobil dvoma. Zo začiatku som si hovoril, že nič moc no ale asi v 1/5 hry ma to nehorázne chytilo a nepustilo až do konca hry. Veľmi dobre urobené dejové linky, Veľké zvraty, nádherná grafika, super bojový systém, nádherný otvorený svet. Čo viac si priať? Hru odporúčam všetkými piatimi a nebude mi nikdy robiť problém zahrať si ju znova. 10/10
19.07.2019
Je to vlastne ako Asylum, len vo väčšom a otvorenejšom svete s viac nepriateľmi a s tak isto väčším počtom príbehových liniek. Mnoho ľudí to má radšej ako prvý diel, no aj cez to ako veľmi som si túto hru užil a koľko času som pri nej strávil, sa taký moment prekvapenia a nadšenia, aký som zažil pri Asylume bohužiaľ už nedostavil. Možno preto, lebo som od prvého dielu na začiatku nič nečakal a následne ma príjemne prekvapil, len od Arkham City som už dopredu očakával, že to bude bomba a "iba" si to potvrdil. *PS: milujem, koľko easter eggov a rôznych iných odkazov sa podarilo tvorcom do tejto hry poschovávať.
28.04.2017
Oproti předchozímu dílu ze série o několik levelů výše - zábavnost, příběh, svět. Za mě rozhodně doporučuji
18.04.2017
"GTA" s Batmáňom... čo viac si priať
13.04.2017
Falconeho loď slúži ako tajný Scarecrowov úkryt, môžete sa dostať dnu, ak si pri vchode do vnútra lode vyberiete hackovacie zariadenie a zadáte heslo "City of Terror".
Falconeho loď slúži ako tajný Scarecrowov úkryt, môžete sa dostať dnu, ak si pri vchode do vnútra lode vyberiete hackovacie zariadenie a zadáte heslo "City of Terror".
Uživatelské skóre 86%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
91 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.