Battlefield 1

Battlefield 1

Vydavatelé: Electronic Arts
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

21. října 2016 - PC
21. října 2016 - Xbox One
21. října 2016 - PlayStation 4

Popis hry

Battlefield 1 představuje svět na pokraji ničivé války. Čekají vás velkolepé bitvy ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie.

MULTIPLAYER PRO 64 HRÁČŮ
Staňte se spolu s věrnými spoluhráči součástí nejepičtějších...zobrazit více

Battlefield 1 představuje svět na pokraji ničivé války. Čekají vás velkolepé bitvy ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie.

MULTIPLAYER PRO 64 HRÁČŮ
Staňte se spolu s věrnými spoluhráči součástí nejepičtějších bitev v dějinách akčních her až pro 64 hráčů, buď v roli pěchoty nebo s vojenskou technikou a ovládejte tanky, motocykly, dvouplošníky i obří bitevní lodě.

ÚSVIT MODERNÍ VÁLKY
Zúčastněte se jedněch z největších bitev, jaké lidstvo kdy poznalo. Válečný konflikt, ve kterém se rýsují kořeny moderní války, zuří na zemi, na moři i ve vzduchu u horských pevností v italských Alpách i na sluncem sežehnuté arabské poušti.

OHROMUJÍCÍ DESTRUKCE
Intuitivní systém destrukce zajistí, že každá bitva bude úplně jiná. Budete ničit vozidla a demolovat celé budovy. Mohutným explozím neodolají dřevěné sruby, masivní kamenné pevnosti ani země pod nohama vojáků.

VÁLEČNÉ PŘÍBĚHY
V dobrodružné kampani objevíte svět uprostřed ničivé války a globální konflikt zachytíte očima několika různých postav, které se stanou svědky úsvitu moderní války.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

navrat do 1sv vojny spravilo svoje. Pribeh OK ale multiplayer ostal pri tom istom co doteraz. Kazdopadne je to ina doba co hodnotim kladne, dlho sme tu taku hru nemali.
23.04.2018
Vynikající pokrařování slavné série. Atmosféra 1.sv. války je výborná a multiplayer taky super. Škoda jen, že v té době nebyly vrtulníky. S nima je sranda :D
14.08.2017
Battlefield 1 je veľmi dobre prepracovaná hra. Poukazuje prvú svetovú vojnu. Multiplayer ma dobre urobený oproti BF 4. Nemám čo tomu vytknúť. ;)
10.05.2017
Příběh je v pohodě, MP také. Ale anti-cheating systém se musí vyladit! Banuje příliš dobré hráče, takže progamery tu radši ani nečekejte, zatím...
23.04.2017
Kampaň je příšernost ohavná. MP je kvalitní, ale svoji rychlostí a chaotičností se už dostal na úroveň CoD MW2. Tedy ti, co nadávají na CoD by se měli zamyslet jakou hru to vlastně hrají. Je jen otázkou času, kdy to bude tam, kde je CoD dnes také.
20.04.2017
Naprosto super!Mulťák jsem nehrál,ale single pecka!
15.04.2017
Multiplayer mě moc nebaví, za to ty single player stories by si měli povinně pouštět vývojaři CoD, aby vědelí jak se dělá vojenská hra s chytlavou atmosferou
12.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 81%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
90 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.