Battlefield 1942

Battlefield 1942

Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

20. září 2002 - PC
28. června 2004 - Mac

Popis hry

Battlefield 1942 je výtečná hra z prostředí druhé světové války. Není pojatá nějak obvzvlášť reálně, což je však rozhodně její největší přínos. Ve hře si vyberete vojáka, nastavíte spawn point a bojujete. Bojovat můžete pěšky, ale i v různých bojových strojích, jako jsou tanky, OT-čka, letadla, lodě,...zobrazit více

Battlefield 1942 je výtečná hra z prostředí druhé světové války. Není pojatá nějak obvzvlášť reálně, což je však rozhodně její největší přínos. Ve hře si vyberete vojáka, nastavíte spawn point a bojujete. Bojovat můžete pěšky, ale i v různých bojových strojích, jako jsou tanky, OT-čka, letadla, lodě, ponorky atd. Podle vybrané mapy si vyberete stranu, za kterou chcete bojovat. Výběr je od Němců a Japonců na jedné straně a Američanů, Britů a Rusů na straně druhé. Doporučujeme si tuto výbornou hru zahrát.

zdroj: www.abecedaher.cz

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Úžasná, skvělá hra kdy jsem hrál, doporučuju koupit, fakt super, opravdu doporučuji
10.11.2017
kde bolo vtedy COD ? jednoducho v ri_i. Hra ktora priniesla nieco nove na scenu multiplayer. vydavanie novych verzii kde zlepsovali grafiku a casom aj pribeh spravilo s tejto hry legendu. COD uz len opakovalo po BF. CODckari ma mozu aj teraz ukamenovat ale je to proste tak. COD 1 bola v multiplayer obycajna strielacka, nic viac, nic menej. BF naskocit do tanku, lietadla davalo svoje caro.
03.05.2017
V té době asi nejlepší hra s tématikou druhé světové války, asi nejlepší bylo vylodění v Normandii!
24.04.2017
Legenda stojící na počátku veleúspěšné série. Tanky, letadla, spousta zbraní, třídy a velitelé jednotek. O to více bolí vidět současnou produkci Battlefieldů, které se od tohoto konceptu ani o krok nikam neposunuly.
20.04.2017
snad první FPS co jsem hrál. Kampaň je povedená, alespoň se můžete doučit dějepis. Na svou dobu to bylo dobré FPS, ke kterému se občas i nyní vrátím, jen tak na odreagování.
19.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 92%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
90 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.