Battlefield 3

Battlefield 3

Vydavatelé: Electronic Arts
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

25. října 2011 - Xbox 360
25. října 2011 - PlayStation 3
25. října 2011 - PC

Popis hry

Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nové verze špičkového herního enginu Frostbite 2 studia DICE. Právě tato nejmodernější technologie tvoří základ hry, která bude vynikat především vysokou kvalitou grafického zpracování, celkovou robustností, propracovanými efekty destrukce, dynamickým zvukem...zobrazit více

Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nové verze špičkového herního enginu Frostbite 2 studia DICE. Právě tato nejmodernější technologie tvoří základ hry, která bude vynikat především vysokou kvalitou grafického zpracování, celkovou robustností, propracovanými efekty destrukce, dynamickým zvukem a neuvěřitelně věrnými animacemi postav. S kulkami svištícími okolo hlavy, hroutícími se zdmi a explozemi, nutícími člověka padnout k zemi, působí bojiště realističtěji a umožňuje mnohem vyšší míru interakce, než kdykoli předtím. V Battlefield 3 se hráči octnou v roli příslušníka elitní jednotky americké námořní pěchoty, která se do boje zapojuje mezi prvními. Zažijí adrenalinové mise v rozmanitých lokalitách, jako je Paříž, Teherán či New York.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

misia v stihacke bola genialne spravena. hru ale vyuzivam vacsinou na multiplayer.
20.04.2017
3* za misy ve stíhačce. MP nehodnotím, neboť jsem tehdy ještě stále raději hrál Bf2142.
20.04.2017
Single nic moc. Mulťák sranda, jen je bez premia si moc nezahrejete, ale není moc drahé. :-)
18.04.2017
Jednoznačne posunul FPS hry dopredu,.Prave preto je to jedna z najlepších FPS.
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 83%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
85 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.