Battlefield 4

Battlefield 4

Vydavatelé: Electronic Arts
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

29. října 2013 - PlayStation 3
29. října 2013 - PC
29. října 2013 - Xbox 360
15. listopadu 2013 - PlayStation 4
22. listopadu 2013 - Xbox One

Popis hry

Battlefield 4; akční hit svého žánru, který určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. Hra běží na bázi...zobrazit více

Battlefield 4; akční hit svého žánru, který určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. Hra běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite 3 příští generace. Battlefield 4 tak díky tomu nabízí naprosto jedinečně realistický a dramatický průběh akce. Ve hře můžete demolovat budovy, ve kterých se skrývají nepřátelé. Budete velet útoku ze zádě dělového člunu. Battlefield dává hráči svobodu v rozhodování, tedy toho, jakým způsobem chce dosáhnout lepších výsledků. Při hledání cesty k vítězství bude testovat vaše schopnosti na maximum.
Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 také napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy. Děj se začíná odvíjet od evakuace amerických papalášů z čínského Šanghaje, kterým se hráčův oddíl musí probít až do bezpečí.
 

Úžasný a atmosferický příběh.
Frostbite 3, úžasná nová technologie, která posouvá úroveň animace, destrukce, osvětlení a zvuku do zcela nových výšek.
Bezkonkurenční nasazení bojové techniky — nejlepší zpracování boje v různých typech vojenské techniky.
Možnost demolice a proměňování herního prostředí.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Super hra hlavne keď máte tým ktorý plní rozkazy ktoré zadáva veliteľ družstva alebo veliteľ týmu je to veľmi rýchla hra kde sa dajú budovy pekne ničiť dúfam že bude aj pokračovanie
13.10.2017
Single player měl hezký příběh, multiplayer je dokonalej. Ničení budov, technika, zbraně...lepší multiplayerovou střílečku jsem ještě nehrál.
22.04.2017
EA vie robit dobre hry ale niekedy ma nasieraju uplnymi hlupostami. Single je dobre zalozeny na pribehu, multiplayer je tiez dobry. Tejto hre nic nechyba a podla mojho nazoru je lepsi ako COD.
20.04.2017
příběh nic moc. Multiplayer dobrej. Jen pay to win .... jediný co tu hru kazí :-/
18.04.2017
hra u které má online odehráno 800 hodin v roce kdy tohle maj odehraní hráči bf1 ketrý mě nebavil příbeh bf4 super škoda že není delší
16.04.2017
Good game
16.04.2017
by Nux
Na mapě Dawnbreaker je ukrytý Peashooter ze hry Plants vs Zombies.
Uživatelské skóre 80%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
80 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.