Battlestar Galactica Deadlock

Battlestar Galactica Deadlock

Vydavatelé: Slitherine Ltd.
Vývojáři: Black Lab Games
Žánry: Strategické
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

30. září 2017 - PlayStation 4
30. září 2017 - Xbox One
30. září 2017 - PC

Popis hry

Cyloni se vzbouřili!
Čtyři roky války a přemrštěná cena, zaplacená v lidských životech, nestačily, aby skončila bezvýchodná situace. Kolonisté dosud odrazili všechny ofenzívy Cylonů, ale nebylo dosaženo žádné rozhodující...zobrazit více

Cyloni se vzbouřili!
Čtyři roky války a přemrštěná cena, zaplacená v lidských životech, nestačily, aby skončila bezvýchodná situace. Kolonisté dosud odrazili všechny ofenzívy Cylonů, ale nebylo dosaženo žádné rozhodující vítězství.
Patová situace byla náhle prolomena nečekaným útokem Cylonů a brutální anihilací Vrchního velení koloniální flotily na Piconu. Osud lidstva nyní spočívá na bedrech  kontradmirála Lucindy Cain.
Lucinda Cain vymyslela tajný, mazaný plán, který může navždy změnit osud války…
BATTLESTAR GALACTICA Deadlock™ tě vrhne do samotného středu První války Cylonů, abys válčil v epických bitvách ve 3D, které ověří tvé taktické dovednosti.
Převezmi kontrolu nad Koloniální flotilou z můstku mobilních doků, Daidalosu, a osvoboď  Dvanáct kolonií od nebezpečí ze strany Cylonů. Buduj své flotily, zajisti spojenectví  Quorum a připrav se na intenzivní pikle během tohoto heroického konfliktu.
Vel Koloniální flotile
Projektuj a stavěj flotily silných, velkých, válečných lodí. Verbuj důstojníky, abys mohl chránit Dvanáct Kolonií. Od korvety Manticore po ohromnou válečnou Hvězdu třídy Jupiter ti nebude chybět palebná síla.
Legendární jména
Pokračuj v odkazu série Battlestar Galactica™ díky novým postavám a známým tvářím v původním příběhu, který probíhá během první války Cylonů. Posílej eskadry Vipers a výzvědné Raptors a vstup do Galaktiky, abys ovládl bitevní pole. Dojmy charakteristické pro sérii Battlestar Galactica™ čekají.
Taktické bitvy ve 3D
Intenzivní taktické střety v kosmu v plném 3D – vydávej rozkazy své flotile velkých lodí a pozoruj v pěkném prostředí výbušné efekty v reálném čase, který lze zastavit.
Politika v konferenční místnosti
Z můstku doků Daidalos budeš velet celé Koloniální flotile. Organizuj své síly a projdi s nimi přes čtyřnásobnou sluneční soustavu Cyrannu. Zajisti bezpečí Koloniím a garantuj jednotu Kvóru Dvanácti, aby se spojenectví nerozpadlo a vedlo k zahájení nové éry nadvlády Cylonu.
Cylonské nebezpečí
Připrav se na to, že budeš čelit bezohledným soupeřům. Braň se před eskadrami  cylonských Nájezdníků a salvami raket z Battlestar. Důvěřuj svým námořníkům během bojů s abordážovými jednotkami Centurionů, zatímco tvoje firewally zpomalí hakerské útoky elektronických bojovníků Wardriver. Odblokovávej schémata nových lodí, munice a eskader, abys pomohl porazit neúnavného protivníka.
Spoj síly
Zažij multiplayerový režim Battlestar jako nikdy dosud! Přelsti protivníka v zuřivých střetech flotil jeden proti jednomu.
Znovu se podívej na své bitvy
Podívej se na střety z perspektivy kina díky opakováním AutoCam a potom je hoď na  YouTube pomocí našeho nástroje ve hře!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Window 7, 8, 8.1 or 10 (32 or 64 bit)
Procesor: 2.0GHz or higher
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 1GB NVIDIA Geforce 460/ATI Radeon HD 5770 or better
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 6 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible Sound Card
Dodatečné poznámky: Broadband Internet connection for multiplayer required for Multiplayer

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.