Besiege

Besiege

Vydavatelé: Spiderling Games
Vývojáři: Spiderling Games
Žánry: Simulátory, Puzzle
Příbuzné kategorie: Závodní hry, Simulátory, Logické hry

Datum vydání zobrazit vše

28. ledna 2015 - Mac
28. ledna 2015 - Linux
28. ledna 2015 - PC
28. ledna 2015 - SteamOS

Popis hry

V Besiege stavíte realisticky stroje, abyste rozsévali smrt s zkázu. Kompletně zničitelné prostředí. Se svými stroji si ale musíte dávat pozor i na pasti různého charakteru, které je možné využít ve váš prospěch. Stačí do ohňové pasti nenajet, ale nalákat do ní protivníka. Trénovat si to můžete, respektive...zobrazit více

V Besiege stavíte realisticky stroje, abyste rozsévali smrt s zkázu. Kompletně zničitelné prostředí. Se svými stroji si ale musíte dávat pozor i na pasti různého charakteru, které je možné využít ve váš prospěch. Stačí do ohňové pasti nenajet, ale nalákat do ní protivníka. Trénovat si to můžete, respektive v budoucnu vám to snad tvůrci umožní, neomezeně v sandbox levelu, ale v plánu je též na mise rozdělená kampaň, které tvůrci osází environmentálními puzzly, aby hráče donutili experimentovat.
Hra je v předběžném přístupu (Early Access). Tato hra není dosud dokončená a během vývoje se může změnit čí úplně zrušit.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP (latest SP)
Procesor: 2.2Ghz Dual Core
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: 512mb Dedicated VRAM
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 1 GB volného místa

Aktuální cena

Já rozšířím koment @adam_palecek a dodám, že pokud vás baví stavět, ale také hlavně bořit, je tohle hra pro vás! :) Jde o graficky přitažlivější verzi Bad Piggies, kde se dá postavit prakticky vše.
24.04.2017
Pokuď vás baví stavět tak tahle hra je pro vás.
16.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.