Beyond Eyes

Beyond Eyes

Vydavatelé: Team 17
Vývojáři: Tiger and Squid
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

4. srpna 2015 - Xbox One
12. srpna 2015 - Mac
12. srpna 2015 - Linux
12. srpna 2015 - PC
8. září 2015 - PlayStation 4

Popis hry

Beyond Eyes je moderní pohádka o přátelství a o hledání odvahy. Krok za krokem provázíte mladičkou Rae po cestě, která jí změní život, a odkrýváte neuvěřitelný svět. Rae oslepla už jako dítě a od té doby se bála opustit bezpečí a pohodlí svého domova. Její svět se obrátí naruby poté, co se její kočka...zobrazit více

Beyond Eyes je moderní pohádka o přátelství a o hledání odvahy. Krok za krokem provázíte mladičkou Rae po cestě, která jí změní život, a odkrýváte neuvěřitelný svět. Rae oslepla už jako dítě a od té doby se bála opustit bezpečí a pohodlí svého domova. Její svět se obrátí naruby poté, co se její kočka Nani ztratí. Rae musí sebrat veškerou odvahu a postavit se svému strachu z velkého světa, aby našla svou nejlepší kamarádku.
 
Přednosti hry:

Zažijte svět z unikátní perspektivy slepé dívky, která musí čelit světu mimo dům svých rodičů a musí se poprat s překážkami, které jí její hendikep staví do cesty.
Ponořte se do unikátně vykresleného prostředí, které vyzývá k prozkoumání, a krásný hudební podkres.
Na cestě za její kočičí kamarádkou musíte Rae pomoci k pochopení pro ni neznámého světa, který se za ta léta, co ztratila zrak, velmi změnil.
Postupem v příběhu odemykejte achivementy a pomozte malé Rae k tomu, aby se navzdory svému hendikepu cítila v prostředí dobře.

 
 
Beyond Eyes developed by Tiger & Squid and Team17 Digital © 2015. Team17 Digital is a registered trademark of Team17 Digital Ltd. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners. Published by Team17 Digital Ltd.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7
Procesor: Intel Core i5-3570K @ 3.4 GHz or AMD FX-6350
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTS 450 / Radeon HD 6770
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 1 GB volného místa
Zvuková karta: Windows Compatible Card
Dodatečné poznámky: Compatible controllers for Windows are Xbox 360 and Xbox One controllers. Other controllers may well work but have not been thoroughly tested.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.