Black Mirror II: Reigning Evil

Black Mirror II: Reigning Evil

Vydavatelé: DTP Entertainment
Vývojáři: Cranberry Production
Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

25. září 2009 - PC

Popis hry

Příběh Black Mirror 2 se odehrává v 90. letech minulého století, konkrétně 12 let po událostech v prvním díle a hlavním hrdinou je Darren Solitary, který pracuje v malém městečku Biddeford v Nové Anglii, kde se setká s Angelinou. Ta padne do oka Darrenova despotického šéfa a samozřejmě i Darrena, který...zobrazit více

Příběh Black Mirror 2 se odehrává v 90. letech minulého století, konkrétně 12 let po událostech v prvním díle a hlavním hrdinou je Darren Solitary, který pracuje v malém městečku Biddeford v Nové Anglii, kde se setká s Angelinou. Ta padne do oka Darrenova despotického šéfa a samozřejmě i Darrena, který však namísto milostného nadbíhání vyšetřuje podivné incidenty, jež Angelinu doprovází. Jako by o ni stál ještě někdo třetí. No a vyšetřování Darrena zavede do vesničky Willow Creek, která je známa z prvního dílu.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Znovuzrození Posla smrti od německých sousedů je hodně pěkné a nezapoměli na český dabing Hl roli David Prachař pěkná grafika i ovladatelnost i příběh hodně je silný.
29.11.2017
Když tehdy oznámili, že naši deutchland sousedé přebírají projekt Posla Smrti, měl jsem hrůzu z toho jak to dopadne. A ta hrůza ve mně zůstala i několik prvních hodin hry. Kdybych měl hru soudit podle začátku, tak bych odmítal uvěřit, že jde o Posla Smrti. To se ale velmi záhy změní a hráči se dočkají velmi poctivé dávky toho, na co se těšili. Návrat na Black Mirror po spoustě letech je okouzlující a celé rozuzlení má co nabídnout.
20.04.2017
Když se Darren dostane poprvé na Black Mirror představí se místním jako inspektor Falk. Pravděpodobně se jedná o odkaz na seriálovou postavu inspektora Colomba, kterého ztvárnil herec Peter Falk.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.