BlazBlue Central Fiction

BlazBlue Central Fiction

Vývojáři: Arc System Works
Žánry: Arkády, Bojové

Datum vydání zobrazit vše

19. listopadu 2015 - Arcade
6. října 2016 - PlayStation 3
1. listopadu 2016 - PlayStation 4

Popis hry

Hra BlazBlue: Central Fiction je poslední kapitolou v příběhu Ragna the Bloodedge a přidá zcela novou 40+ hodinovou kapitolu do příběhu, předělán Arcade Mode, nové postavy, nový herní mechaniky a vybalancování stávajících postav. Masivní 40+ hodinový příběh, který Vás ve spojení s novými mody a mechanikami...zobrazit více

Hra BlazBlue: Central Fiction je poslední kapitolou v příběhu Ragna the Bloodedge a přidá zcela novou 40+ hodinovou kapitolu do příběhu, předělán Arcade Mode, nové postavy, nový herní mechaniky a vybalancování stávajících postav. Masivní 40+ hodinový příběh, který Vás ve spojení s novými mody a mechanikami udrží při hře. Úžasné vizuální designy více než 30 postav a kreativní bojové mechaniky dominují obsazení postav. Více než 60 nových, ale i starých známých úrovní, které byly předělány do 3D a nabízejí unikátní kontrast s ručně malovanými 2D postavami. Dopodrobna detailní 2D ručně malované postavy s 3D pozadími vytvářejí svět jaký jste dosud neviděli. Masivní útoky, které ukončují mód Overdrive ve velkém stylu a aktivní plynutí bojů, které Vás donutí k agresivním útokům a zvýší Vám ofenzivní sílu. Nové módy SpeedStar a Alliance. Zjednodušené ovládání, které i novým hráčům umožní si hru užít bez učení se komplikovaných sekvencí.

zdroj: Heureka

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.