Bloodborne

Bloodborne

Vývojáři: From Software
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

24. března 2015 - PlayStation 4

Popis hry

Vývojáři Hidetaka Miyazaki a FromSoftware – tvůrci legendárního Demon's Souls a série Dark Souls – vám přináší své nové dítko. Zbrusu nové a neméně temné akční RPG, plné neúprosného a neutuchajícího teroru. Oproti předchůdcům hra nabízí o poznání hutnější hororovou atmosféru.

VŠELÉK
Příběh nás zavede...zobrazit více

Vývojáři Hidetaka Miyazaki a FromSoftware – tvůrci legendárního Demon's Souls a série Dark Souls – vám přináší své nové dítko. Zbrusu nové a neméně temné akční RPG, plné neúprosného a neutuchajícího teroru. Oproti předchůdcům hra nabízí o poznání hutnější hororovou atmosféru.

VŠELÉK
Příběh nás zavede do starodávného a zdánlivě opuštěného města Yharnam, které vždy vynikalo na poli medicíny. Díky tomu mnoho poutníků hledalo svou záchranu právě za jeho branami, kde se měl nacházet lék na všechny nemoci.

DĚSIVÉ MĚSTO NOČNÍCH MŮR
Náš hrdina patří mezi ně, avšak ihned po příjezdu zjišťuje, že vše není tak, jak se zdá. Město je prokleto, v ulicích probíhá Hon, smrt číhá na každém kroku a vy se tak musíte vypořádat nejen se šíleným obyvatelstvem, ale život Vám znepříjemní i hrůzné existence vytažené přímo z nočních můr.

PŘEŽITÍ NENÍ JEN TAK
Postavte se svému strachu při hledání odpovědí v prastarém městě, které bylo prokleto zvláštní endemickou nemocí šířící se ulicemi jako oheň. Nebezpečí je všudypřítomný stín plížící se v tomto hrůzném světě a vy musíte odhalit jeho nejtemnější tajemství, chcete-li přežít.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Óóó prosím, prosím, From Software musí být dvojka! Bloodborne je hra co sice trhá pozadí, ale není možné tu hru nezbožňovat. Od prostředí, příběhu (nebo spíš příběhu, který si musíte vydedukovat), nepřátel, bossů, soundtracku, po tu neskutečnou temnou atmosféru. Je to opravdu výzva, ale stojí za to přetrvat a dojít až na konec. Pro mě rozhodně jedna z nejlepších her vůbec.
20.10.2018
Já sám mám raději Dark Souls, ale Bloodborne je také ohromná hra, rozhodně doporučuju
15.08.2017
Série Dark Souls pro mě byla srdcovka a s dohrátím posledního závěrečného DLC, jsem se rozhodl že vyzkouším Bloodborne, hned od prvních minut hraní jsem byl mile překvapen, hra vás nenechá ani ne chvilku oddechnout hned ze začátku jsem umíral a umíral, a tak to má být, první boss byl pro mě jedním slovem utrpení, atmosféra hry je úchvatná velmi povedené scénerie při bojích s bossi. S hratelností jsem velmi spokojen a hru můžu jen každému kdo si chce pořádně zahrát doporučit.
25.05.2017
Dark Souls mě vždy odrazovaly svým prostředím a přeci jen i tou brutální obtížností. Žijeme v době zhýčkané, kde každý dostane vše na stříbrném podnose a nebo si za to rovnou zaplatí, aby se s tím patlat pro jistotu vůbec nemusel. Bloodborne mě zaujal atmosférou "židovské Prahy" a prostě jsem si ho musel zahrát. První dvě hodiny byly jednoduše utrpení, kde jsem ze sebe musel vydolovat i ten nejposlednější nerv, který by mě u té hry měl udržet. To se začalo postupně měnit s první objevenou zkratkou, prvním levelováním, prvním poraženým bossem, atd. atd. To veškeré nadšení je samozřejmě velmi populárně zabíjeno novou várkou neznámého prostředí a novými nepřáteli. Ale ta krystalická hratelnost, čistokrevnost RPG systému, zvuky a level design za to stojí.
05.05.2017
by Nux
Lidé, kteří šli darovat krev v den vydání hry Bloodborne, získali tuto hru v jedné Dánské nemocnici zdarma.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.