Child of Light

Child of Light

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft Montreal
Žánry: Role-playing (RPG), Plošinovky, Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

29. dubna 2014 - Wii U
30. dubna 2014 - Xbox 360
30. dubna 2014 - PlayStation 3
30. dubna 2014 - Xbox One
30. dubna 2014 - PC
30. dubna 2014 - PlayStation 4
1. července 2014 - PlayStation Vita

Popis hry

Vývojáři z Ubisoft Montreal nás dlouho tahali za nos a poměrně nečekaně oznámili pohádkové RPG Child of Light. Hra kromě poezie čerpá z výrazových prostředků divadla i cirkusu, ale také z pravověrných japonských luhů a hájů. Tento ambiciózní přístup přináší ovoce a podle prvních ochutnávek se jedná o...zobrazit více

Vývojáři z Ubisoft Montreal nás dlouho tahali za nos a poměrně nečekaně oznámili pohádkové RPG Child of Light. Hra kromě poezie čerpá z výrazových prostředků divadla i cirkusu, ale také z pravověrných japonských luhů a hájů. Tento ambiciózní přístup přináší ovoce a podle prvních ochutnávek se jedná o zcela unikátní zážitek.
Osud zavede malou dívku Auroru do zvláštní země nazvané Lemuria. Jediný způsob, jak se může vrátit zpět domů, je skrze zrcadlo v trůnní síni zdejší Noční královny, která ukradla slunce, měsíc i hvězdy. Vyprávění příběhu i dialogy jsou veršované a společně s užitým enginem UbiArt Framework vynášejí atmosféru do nebeských výšin. Propracovaný soubojový systém se podobá klasickému kolovému, jenž je ozvláštněn o časovou osu. Nasbírané body lze dále přerozdělit do košatého stromu kouzel a zkušeností.
Tahákem se jeví kooperativní multiplayer, kdy si s ostatními hráči můžete posílat vzkazy o tom, co čeká na další obrazovce. Pěkně propečené hádanky tvoří kvalitní základ k citlivě namíchané směsici herní zábavy.
Hra je dodávána formou elektronické distribuce. Po zakoupení obdržíte všechny potřebné informace a návod na stažení instalátoru hry. Nic tedy nebrání tomu, abyste si skvělý herní zážitek za nízkou cenu mohli dopřát již dnes.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista, Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (32/64bit versions)
Procesor: Intel Core2Duo E8200 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X2 240 @ 2.8 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: nVidia GeForce 8800 GT or AMD Radeon HD2900 XT (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher)
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 3 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Dodatečné poznámky: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional Microsoft XBOX360 controller or compatible

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.