Chip

Chip

Žánry: Indie, Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Logické hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

24. dubna 2014 - PC DOS

Popis hry

Chip je izometrická hádanková hra s roboty, elektřinou a divným oblečením! Hráč musí pomoct znovu nabít Chipa - odvážného malého červeného robota, kterého uvěznil hanebný záporák Rust.   Hráč bude používat širokou škálu objektů jako kanóny, zrcadla a magnety, abyste nasměrovali části energie na Chipa...zobrazit více

Chip je izometrická hádanková hra s roboty, elektřinou a divným oblečením! Hráč musí pomoct znovu nabít Chipa - odvážného malého červeného robota, kterého uvěznil hanebný záporák Rust.   Hráč bude používat širokou škálu objektů jako kanóny, zrcadla a magnety, abyste nasměrovali části energie na Chipa a zachránili ho před jeho hrozným osudem! Hráč musí využít jeho rozmanité dovednosti v řešení hádanek při přesouvání, posouvání a otáčení objektů, aby dosáhl vítězství.   Při svém průchodu hrou bude nacházet dárky schované za spoustou hádanek v doupěti Rusta, včetně rozličných Rustových zvláštních kostýmů. Tyto můžete použít k upravování vašich malých robotů, abyste postoupili na žebříčku nejlepších!   Hlavní vlastnosti: 75 úrovní ve třech balíčcích prostředí. 3 roztomilé postavičky, které si můžete kompletně upravit díky široké škále různého příslušenství. 30 achievementů - dokážete je získat všechny? Krásné vizuální zpracování doprovázené zábavnými animacemi. Originální hudba a zvukové efekty od cenami ověnčeného skladatele Vince Webba.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7
Procesor: 1.6Ghz Pentium 4 / AMD Athlon II
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: Intel Integrated Graphics 4000

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.