Chris Sawyer's Locomotion

Chris Sawyer's Locomotion

Vydavatelé: Atari
Vývojáři: Chris Sawyer
Žánry: Simulátory
Příbuzné kategorie: Závodní hry, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

7. září 2004 - PC
17. března 2015 - SteamOS

Popis hry

Prozkoumej obrovský i detailní svět a vybuduj Impérium dopravy! Pokládej tratě, stavěj silnice a mosty. Využívej železnici, automobilovou dopravu, autobusy, letadla i lodě, abys přelstil bezohledné rivaly, kteří se snaží převzít Tvoji společnost....zobrazit více

Prozkoumej obrovský i detailní svět a vybuduj Impérium dopravy! Pokládej tratě, stavěj silnice a mosty. Využívej železnici, automobilovou dopravu, autobusy, letadla i lodě, abys přelstil bezohledné rivaly, kteří se snaží převzít Tvoji společnost. Zjisti, kdo je nejlepší v uspokojení potřeb rostoucí metropole. Zaznamenej zisky ve světě neomezených možností prostřednictvím přepravy surovin, zboží a lidí efektivně z místa na místo. Generuj vysoké příjmy v letech 1900 až 2000 a dále. Vyzkoušej různé typy generovaného světa, úrovně obtížnosti a realizuj cíle stanovené různými scénáři. Vládni světem po svém!

© 2004 Atari Interactive, Inc. All Rights Reserved. © 2004 Chris Sawyer. All Rights Reserved.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP or Windows Vista
Procesor: 1.8 GHz Processor
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: 3D graphics card compatible with DirectX 7
Pevný disk: 2 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.