Clash Royale

Clash Royale

Vydavatelé: Supercell
Vývojáři: Supercell
Žánry: Strategické
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

4. ledna 2016 - iOS
16. února 2016 - Android

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

zajímává hra hratelnost je dobrá na první pohled to vypadá jak blbost ale baví mě 3 roky
26.09.2018
Jedna z top her na mobil, které kdy vyšly. V podstatě se jedná o karetní hru, ale zároveň jde i o šikovnost prstů při pokládání karet/jednotek na plochu. Bohužel jako každá dobrá hra v dnešní době i tato zahrnuje možnost mikrotransakcí, které (jak je již zmíněno výše) neznemožňují hraní hry na 100%, ale dávají ohromný boost pokud nechcete farmit karty. Rozhodně se jedna o fajn hru, která stojí za to.
02.10.2017
Jedna z nejlepších mobilních her z dílny Supercell, je to právoplatným doplňkem mezi hry jako Boom Beach, nebo Clash of Clans. Většina hráčů ji považuje za PAY TO WIN, ale není to tak já sám sem nehodil ani cent a měl jsem cca 3000 pohárků. Zábavná strategie, která zabaví na dlouhé hodiny, někdy chytnete i Rege, ale co už :)
14.05.2017
Clash royal je ted hra kterou momentálně hraji a nechápu proč má tak malé ohodnocení když se jedná o tak dobrý produkt, máš zájem přidej se do klanu Doktoři..
23.04.2017
celkový počet 72 karet rozdělených do 4 skupin vzácnosti: common(běžná), rare(vzácná), epic(epická), legendary(legendární).
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.