Clockwork Tales: Of Glass and Ink

Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

4. března 2014 - PC
4. března 2014 - Mac
4. března 2014 - Linux

Popis hry

Vrhněte se na vyšetřování záhadného případu v nové hře typu tzv. "hidden object", kde bylo ned několik měst v nedávné době postiženo a zcela zničeno sérií děsivých zemětřesení, když "Amrose Ink", vynikající vědec a objevitel, učinil senzační objev - že tyto katastrofy nejsou způsobené přírodními zákony....zobrazit více

Vrhněte se na vyšetřování záhadného případu v nové hře typu tzv. "hidden object", kde bylo ned několik měst v nedávné době postiženo a zcela zničeno sérií děsivých zemětřesení, když "Amrose Ink", vynikající vědec a objevitel, učinil senzační objev - že tyto katastrofy nejsou způsobené přírodními zákony. Aby svou teorii podpořil, vydal se do malého horského města Hockwaldu, kde však náhle zmizel. Vy jste jediný, kdo může celou záhadu rozplést, najít pohřešovaného vědce a zabránit tak dalším katastrofám, jež do budoucna hrozí.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Procesor: 1.5 GHz
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: 128 MB VRAM
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 1 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.