Codename: Panzers - Cold War

Codename: Panzers - Cold War

Vývojáři: Stormregion, InnoGlow
Žánry: Strategické, Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

13. března 2009 - PC

Popis hry

Další titul v populární RTS sérii, který se odehrává v 50. letech minulého století, tedy v době Studené války, která zuřila mezi východem a západem, respektive mezi USA a Sovětským Svazem. Na rozdíl od skutečnosti, kde zůstalo skutečně jen u náznaků a drobných konfliktů, však zde vznikne z války studné,...zobrazit více

Další titul v populární RTS sérii, který se odehrává v 50. letech minulého století, tedy v době Studené války, která zuřila mezi východem a západem, respektive mezi USA a Sovětským Svazem. Na rozdíl od skutečnosti, kde zůstalo skutečně jen u náznaků a drobných konfliktů, však zde vznikne z války studné, válka pořádně horká.

Všechno přitom rozpoutá nešťastný konflikt nad berlínským letištěm Tempelhof během Berlínské blokády, kdy se US letoun s humanitární pomocí srazí se sovětským bojovým letounem. Právě na tohle přitom Rudá armáda, vedená šíleným Stalinem, čekala. Na malý konflikt, který dá Sovětům záminku k rozpoutání 3. světové války. Sovětská vojska se totiž dala od konce 2. světové války takříkajíc do kupy a mají chuť dobývat území, které od konce války spadá pod NATO.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Microsoft® Windows® XP SP2/Vista®
Procesor: Intel® Core™2 Duo 1,8 GHz nebo AMD Athlon™ X2 +4400 nebo rychlejší
Paměť: XP 1 GB RAM, Vista 2 GB RAM
Pevný disk: 5 GB
Grafická karta: ATI Radeon X800 nebo NVIDIA GeForce 6800 nebo rychlejší
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c
Verze DirectX®: kompatibilní s 9.0c, 32 bitů, vícejádrová

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.