Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6

Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

1. listopadu 2000 - PC

Popis hry

Zahrajte si nejoblíbenější akční hru na světě. Zapojte se do neuvěřitelně realistických bojů proti terorismu v této týmové hře. Spolupracujte s členy týmu a plňte strategické mise. Likvidujte nepřátelská opevnění. Zachraňujte rukojmí. Vaše role ovlivňuje úspěch vašeho týmu. Úspěch vašeho týmu ovlivňuje...zobrazit více

Zahrajte si nejoblíbenější akční hru na světě. Zapojte se do neuvěřitelně realistických bojů proti terorismu v této týmové hře. Spolupracujte s členy týmu a plňte strategické mise. Likvidujte nepřátelská opevnění. Zachraňujte rukojmí. Vaše role ovlivňuje úspěch vašeho týmu. Úspěch vašeho týmu ovlivňuje vaši roli.  

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Jediná hra, pri ktorej som strávil vyše 5000 hodín. Kultová herná záležitosť, ktorú hrám aktívne ešte dnes!
04.05.2018
Tato hra mi připomíná staré dobré časy. Hrál jsem na českém serveru kotelna, jailbreake a módy, a rád na to vzpomínám.
15.10.2017
Nejlegendárnější a snad s největší komunitou (kromě CS:GO, která je takovým nástupcem po CS:S) střílečka, která obletěla celý svět a dala základy modernímu eSportu. Tuto hru drží dodnes její dostupnost, spousta modu a serverů!
23.04.2017
Nesmrtelná hra, která snad ještě spoustu let bude populární. I když už není součástí progaming sféry, jedná se o srdcovku, kterou budou hrát i budoucí generace. Oproti například nejnovějšímu dílu z řady Counter-Strike: GO má horší grafiku, člověk potřeboval mít v ruce skill, aby s téměř jakoukoliv zbraní něco trefil.
22.04.2017
Stare zlate casy v herniach a chodeniach na Lan-party. To dodavala tato hra co v dnesnej dobe dnesne decka nezaziju. Prisli ste o vela
20.04.2017
Nesmrtelná multiplayerovka, která žije i řadu let po vydání. Kdo by neznal Dust, Aztek a další kultovní mapy..
18.04.2017
Super střílečka, nevím, co víc dodat
15.04.2017
Jednoznačne najkultovejšia strielačka aka tu zatial bola!
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.