Crysis

Crysis

Vydavatelé: Electronic Arts
Vývojáři: Crytek Frankfurt
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

13. listopadu 2007 - PC
4. října 2011 - PlayStation 3
4. října 2011 - Xbox 360

Popis hry

Crysis je počítačová sci-fi akční střílečka (FPS) od oceněného vývojářského týmu Crytek, který má na svém kontě i takový hit jako je Far Cry (MC90).
Země, 2019: Na planetu Zemi dopadl obří asteroid.
Severokorejská vláda rychle zablokovala přístup na souostroví a veškeré informace o asteroidu zatajila....zobrazit více

Crysis je počítačová sci-fi akční střílečka (FPS) od oceněného vývojářského týmu Crytek, který má na svém kontě i takový hit jako je Far Cry (MC90).
Země, 2019: Na planetu Zemi dopadl obří asteroid.
Severokorejská vláda rychle zablokovala přístup na souostroví a veškeré informace o asteroidu zatajila. Spojené státy reagovali vytvořením elitní Delta Force jednotky, která má za úkol zjistit veškeré informace o dané situaci a podat zprávu Pentagonu. Uprostřed sílícího napětí mezi USA a Severní Koreou se najednou asteroid otevírá a na světlo světa se dostává ukrytá obrovská, 2km vysoká mimozemská loď. Ta začíná ihned pokrývat ledem celé své okolí a během chvíle zmrazí celý ostrov a drastickým způsobem tak ohrožuje atmosféru Země a ovlivňuje počasí na celé planetě. Invaze na planetě Zemi právě začala.
Dva nepřátelské národy teď musí zastavit mimozemšťany a zachránit lidstvo. Noví spojenci se vydávají do impozantních bitev proti pustošícím Alienům. Naděje se rychle zmenšuje a hráč musí provést své jednotky neprostupnou tropickou džunglí, krutou ledovou krajinou a přivést je až do nitra mimozemské lodi, kde budou bojovat proti nepřátelům dokonce ve stavu beztíže.
Crysis nabízí hráčům jedinečný FPS zážitek, ve kterém musí přizpůsobit svou taktiku, způsob hraní, zbraně i další vybavení jedinému cíli – přežít a odvrátit mimozemskou invazi.

zdroj: Heureka

Minimální HW požadavky

Supported OS: Windows XP or Windows Vista***
Processor: 2.8 GHz or faster (XP) or 3.2 GHz or faster* (Vista)
Memory: 1.0 GB RAM (XP) or 1.5 GB RAM (Vista)
Graphics: 256 MB**
DirectX Version: DirectX 9.0c (included)
Sound: DirectX 9.0c compatible
Hard Drive: 12GB
* Supported Processors: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz for Vista) or faster, Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz for Vista) or faster, AMD Athlon 2800+ (3200+ for Vista) or faster.
** Supported chipsets: NVIDIA GeForce 6800 GT or greater; ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Integrated chipsets are not supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.
*** Currently only the 32-bit version is available.

Aktuální cena

Bomba, o které se vědělo, že napáchá paseku. To se opravdu potvrdilo a tak by kombo Crysis! Podle mě jedna z nejlepších příběhových "first-person" stříleček
24.04.2017
Hra, která předefinovala pojem krásná grafika. Ano, grafika a fyzika byly v této hře oproti konkurenci o světelné roky napřed. Ale chválit Crysis jen za grafiku je špatně. Příběh je totiž taky dobře napsanej a první kontakt s horou je vážně zážitek. Herní náplň je též kvalitní a Nanosuit otevírá zcela novou škálu hratelnosti. Nesmí se zapomenout ani umělou inteligenci nepřátel, ta byla (a stále dodneška je) na velice vysoké úrovni.
20.04.2017
ktoby to bol povedal ze Crytek v tej dobre prinesie tak revolucnu fajnovost
13.04.2017
Doposud se hru podařilo nejrychleji dohrát za 42 minut a 14 vteřin.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.