Days Gone

Days Gone

Vývojáři: SIE Bend Studio
Žánry: FPS, Adventury

Popis hry

Survival akce jenž se odehrává v otevřeném světě, dva roky po globální nákaze. Ta zabila většinu lidí na planetě a další miliony proměnila v krvelačná monstra zvaná Freakers. Budete hrát za tuláka a lovce odměn jménem Deacon St. John, který raději na vlastní pěst cestuje nebezpečným světem, než aby se...zobrazit více

Survival akce jenž se odehrává v otevřeném světě, dva roky po globální nákaze. Ta zabila většinu lidí na planetě a další miliony proměnila v krvelačná monstra zvaná Freakers. Budete hrát za tuláka a lovce odměn jménem Deacon St. John, který raději na vlastní pěst cestuje nebezpečným světem, než aby se usadil v jednom z "bezpečných" táborů.

Více informací se dozvíme později.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Velice povedená hra není úplně top ale můžu jen doporučit . Jen mi trochu vadil hlavní herec mohl ho raději ztvárnit Norman Reedus :) Graficky to je asi to nejlepší co na PS4 Pro lze a délka hry je taky úctyhodná.
23.01.2021
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.