Defend Your Life

Vydavatelé: Alda Games
Vývojáři: Alda Games
Žánry: Strategické, Indie

Datum vydání zobrazit vše

10. dubna 2015 - PC

Popis hry

Defend Your Life je tower defense hra od českého studia Alda Games. Inspirací pro ni se stal seriál Byl jednou jeden život. Hráč musí v každém levelu odolávat vlnám různých typů nepřátel, kterými jsou viry a bakterie útočící na obranné systémy lidského těla. K obraně má hráč různé druhy věží. Jedny produkují...zobrazit více

Defend Your Life je tower defense hra od českého studia Alda Games. Inspirací pro ni se stal seriál Byl jednou jeden život. Hráč musí v každém levelu odolávat vlnám různých typů nepřátel, kterými jsou viry a bakterie útočící na obranné systémy lidského těla. K obraně má hráč různé druhy věží. Jedny produkují vojáky, kteří zadržují nepřátele, jiné střílí, další posilují okolní věže.  

Základem je tedy strategické stavění věží. Pokud hráč pustí vlnu nepřátel dříve, získá za to více kyslíku, za který může stavět nové věže, či vylepšovat ty stávající. Dokončené levely jsou proměněny za peníze. Za ty si hráč může kupovat různé bonusy, například větší množství kyslíku atd. Také je možné kupovat si další hrdiny. Hrdina je speciální postava ovládaná přímo hráčem, která je silnější než klasický voják.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP Service Pack 3
Procesor: Dual Core CPU
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: OpenGL 3.0 compliant with 512MB of video RAM.
Pevný disk: 400 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.