DOGOS

DOGOS

Vydavatelé: Internet URL S.A.
Vývojáři: OPQAM
Žánry: Indie, FPS

Datum vydání zobrazit vše

6. září 2016 - PlayStation 4
7. září 2016 - PC
7. září 2016 - Xbox One

Popis hry

DOGOS je klasická střílečka obohacená o moderní technologie: 3D grafiku, dynamickou kameru a schopnost procházet scénáře jako v otevřeném světě. DOGOS je dobrodružství plné akce, které otestuje Tvé schopnosti a smysly.

DOGOS...zobrazit více

DOGOS je klasická střílečka obohacená o moderní technologie: 3D grafiku, dynamickou kameru a schopnost procházet scénáře jako v otevřeném světě. DOGOS je dobrodružství plné akce, které otestuje Tvé schopnosti a smysly.

DOGOS obohacuje klasický vzorec stříleček o moderní technologie jako je 3D grafika a dynamická kamera. Hráč se může volně pohybovat mezi různými scénáři v libovolném směru tak, jako v otevřeném světě. To je skutečný průlom mezi hrami tohoto druhu.

DOGOS je svěží přístup ke klasickým střílečkám. Jedná se o dobrodružství plné akce, které otestuje Tvé schopnosti a smysly. Ponořte se do víru plného výstřelů a výbuchů za zvuků šíleně chytlavého soundtracku. Pokud se považuješ za fanouška dynamických a vzrušujících stříleček, DOGOS je hra pro Tebe.

PŘIPRAV SE NA FRENETICKÝ BOJ, KTERÝ VYDATNĚ OTESTUJE TVÉ NERVY!

Zemi napadla ničemná rasa biomechanických bytostí z vesmíru - Zeetnuti. Hrstka lidí vytváří hnutí odporu, ale brzy se ukáže, že nemá šanci proti soupeři s technologickou převahou.

Hnutí odporu se tak rozhodne realizovat ambiciózní projekt: propojit technické myšlení lidí a mimozemšťanů, aby mohli vybudovat flotilu lodí k boji proti vetřelcům.

Zeetnuti objeví tento plán odporu a provedou překvapivý útok na základnu, ve které byly prototypy.

Nicméně talentovaný pilot, Desmond Phoenix, se dostal z útoku bez úhony na palubě KAL 72-jednoho z vytvořených modelů, který se brzy stane slavný pod názvem DOGOS.

DOGOS je příběh o tomto pilotu a jeho dobrodružství, které ovlivnilo osud lidské rasy.

CHARAKTERISTIKY

OTEVŘENÉ SVĚTY 3D

Prozkoumejte 14 úrovní, které připomínají otevřený 3D svět. Každá úroveň byla navržena s obrovskou přesností a pozorností k detailu pomocí úžasných textur a mimořádně estetických modelů.

DYNAMICKÝ REŽIM KAMERY

Během hraní můžete změnit režim kamery, takže hra dostane zcela novou dimenzi.

NESPOČÍTATELNÍ NEPŘÁTELÉ A MOCNÍ BOSSOVÉ

Obrovské množství nepřátel a bossů vyžaduje vytváření stále nových strategií. Skvělá zábava bude zaručena!

VYVÁŽENÁ HRATELNOST

Čtyři úrovně obtížnosti pro všechny hráče: od začátečníků, až po staré harcovníky.

OHROMUJÍCÍ VIZUÁLNÍ EFEKTY, ÚŽASNÉ ZVUKY A CHYTLAVÉ MELODIE

Inspirující soundtrack: úžasná, originální hudba, zvukové efekty, ale také krásná grafika ve vysokém rozlišení. Připravte se: Tato hra je skutečnou pastvou pro smysly.

RYCHLOST HRY VYŽADUJE RYCHLÉ REFLEXY

60 FPS v kombinaci s rozlišením 1080p  otestuje Tvé smysly a reflexy. Boj s mimozemšťany je úžasně dynamický a dramatický – Pokud chceš přežít, snaž se nemrkat.

UPRAV  SI HERNÍ SYSTÉM

Vyber si loď, její vzhled a výzbroj. Vyzkoušej všechny možnosti, které jsou dostupné v nastavení, dokud nenajdeš ty, které Ti budou vyhovovat nejlépe.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 (64 Bits)
Procesor: Core i3+
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: DirectX 11 Compatible Card
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 1000 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.