DOOM

DOOM

Vydavatelé: Bethesda Softworks LLC
Vývojáři: id Software
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

13. května 2016 - Xbox One
13. května 2016 - PlayStation 4
13. května 2016 - PC

Popis hry

DOOM je zpět a vrací se ke svým kořenům. Rychlá, brutální a extrémně chytlavá střílečka, bez zbytečného balastu okolo. Děsiví démoni, neuvěřitelně destruktivní zbraně a rychlý pohyb postavy slibují přesně tu intenzivní střílečku, kterou od nového DOOMa očekáváme.

Hra vyžaduje aktivaci na službě Steam...zobrazit více

DOOM je zpět a vrací se ke svým kořenům. Rychlá, brutální a extrémně chytlavá střílečka, bez zbytečného balastu okolo. Děsiví démoni, neuvěřitelně destruktivní zbraně a rychlý pohyb postavy slibují přesně tu intenzivní střílečku, kterou od nového DOOMa očekáváme.

Hra vyžaduje aktivaci na službě Steam a stažení cca 40GB herních dat.

MASAKR NA MARSU
Přišli jste sem z jediného důvodu. Obří výzkumný komplex na Marsu, Union Aerospace Corporation (UAC), je napaden pekelnými démony, kteří si nepřišli jen pokecat. Jako starý dobrý DOOM mariňák tak máte jediný úkol. Zabít je všechny! 

NELÍTOSTNÁ KAMPAŇ
Tady nenajdete žádné krytí za sloupem nebo doplňování zdraví schováváním pod stolem. Na tyhle věci pro slečínky zapomeňte. Místo toho popadněte svůj arzenál, včetně legendární dvouhlavňovky nebo BFG a jděte ty démony pořádně zmasakrovat! Propracovanější boj na blízko a dorážečky se postarají o neuvěřitelně brutální podívanou.

OLD-SCHOOL MULTIPLAYER
Rozstřílejte své kamarády v klasickém multiplayeru ze staré školy. Rychlá arénová akce, kde není čas na nějaké taktizování u kafíčka. Sejmi nebo budeš sejmut! Najdete zde jak klasické herní módy, tak i spoustu nových. Svou postavu si budete moci namixovat ze sady různých skillů, zbraní a unikátních power-upů, jako třeba proměna v démona. 

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI
Ve hře najdete také SnapMap - všemocný, ale snadno použitelný editor vlastních úrovní. I bez znalostí level designu se budete moci jednoduše vrhnout do tvorby vlastních map. Upravíte si dle sebe či úplně změníte hratelnost nebo vytvoříte vlastní nové herní módy. Svůj výtvor si můžete ihned zahrát a podělit se o něj s kamarády. Vše přímo ve hře a s pár tlačítky.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Procesor: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
Pevný disk: 55 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Requires Steam activation and broadband internet connection for Multiplayer and SnapMap

Aktuální cena

akcia v tejto hre rozhodne nechyba, Pribeh tu moc nehladajte, radsej si poriadne zastrielajte.
23.09.2019
Pokračování cesty do pekel a střílení z brokovnice a lupary je úžasný.
01.11.2017
Také jsem od toho čekal více, ale na druhou stranu.. Má to vše potřebné, na nic si nestěžuji
24.04.2017
Veľke percento ludi sa sťažuje na MP ale toto male - si osobne nevšímam a preto hodnotim tu hru ako čisto singleplayer s perfektnou grafikou a hratelnostou pri ktorej som stravil nejaku tu hodinu a musim hodnotit na 100% veď čo je lepšie ako rezať demona motorovkou.
23.04.2017
Doom k nám přišel tak jak jsme chtěli příběh je sice k ničemu(ale kdo by od doomu chtěl kvalitní příběh), gameplay je velmi kvalitní, hratelnost je vinikající a ta akce je tak rychlá a vše je je unikátní ale vvšichni ti vidláci co chtějí příběh tak velmi moc brečí nad nedostatkem příběhu ale doom 1 a 2 s lepší grafikou a novými mapami a ještě něco Mars je zpět a peklo s ním a proto mu dávám 666 hvězd
15.04.2017
Čekal jsem od toho více
14.04.2017
Doposud se hru podařilo nejrychleji dohrát za 1 hodinu a 12 minut.
Pokud s Doom Guyem spadnete do lávy, tak před ponořením pravé ruky zvedne palec nahoru. Jedná se o odkaz na film Terminátor 2: Den zúčtování.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.