Doom 3 BFG Edition

Doom 3 BFG Edition

Vydavatelé: Bethesda Softworks LLC
Vývojáři: id Software
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

16. října 2012 - Xbox 360
16. října 2012 - PC
16. října 2012 - PlayStation 3

Popis hry

Tato hra definovala vlastní žánr a její nové vydaní nabízí značně vylepšenou grafiku, které více vtáhne hráče do démonického světa tohoto mistrovského díla děsivého hororu.
Hráči mohou hrát také nikdy předtím nezveřejněnou singleplayerovou misi - Lost Mission. základní DOOM 3 a datadisk Resurrection...zobrazit více

Tato hra definovala vlastní žánr a její nové vydaní nabízí značně vylepšenou grafiku, které více vtáhne hráče do démonického světa tohoto mistrovského díla děsivého hororu.
Hráči mohou hrát také nikdy předtím nezveřejněnou singleplayerovou misi - Lost Mission. základní DOOM 3 a datadisk Resurrection of Evil byly optimalizovány pro 3D, nyní obsahují i 5.1 prostorový zvuk, lepší vykreslení a osvětlení nebo nový checkpointový systém, který umožňuje plynulejší postup ve hře. id Software doladila ovládání, aby stejná intenzita DOOM singl a multiplayerového hraní fungovala i na konzolích. Hra také nově obsahuje baterku na brnění, takže můžete osvětlit temný roh a zároveň střílet na nepřátele najednou.
Jako speciální bonus obsahuje DOOM 3 BFG Edition i původní DOOM a DOOM 2, takže získáte konečný výběr z revolučních her vyvinutých id Software.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows vista/ Windows 7
Processor:2.0 GHz dual core
Memory:3 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce 9800 GT / ATI Radeon HD 5750, 512 MB video RAM
Hard Drive:11 GB
Sound:Windows compatible sound card

Aktuální cena

Tři hry v jednom a zvlášť tyhle, to musí mít doma každý fanoušek a hráč videoher. Jednička a dvojka zaujme hlavně skalní fanoušky série, vynikající je však třetí díl. Střílečka z pohledu první osoby s lehce hororovým nádechem na mě udělala dojem. Dávám ****.
24.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.