Doom: Unto the Evil

Doom: Unto the Evil

Vydavatelé: Activision
Vývojáři: Bethesda Softworks LLC
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

4. srpna 2016 - PlayStation 4
4. srpna 2016 - PC

Popis hry

Vyžaduje ke spuštění hru DOOM (Steam). Nejedná se o samostnou hru.

Unto the Evil™ je prvním ze tří balíčků DLC, které do hry DOOM® přináší zbrusu nový obsah pro hru více hráčů. Hráči tak budou...zobrazit více

Vyžaduje ke spuštění hru DOOM (Steam). Nejedná se o samostnou hru.

Unto the Evil™ je prvním ze tří balíčků DLC, které do hry DOOM® přináší zbrusu nový obsah pro hru více hráčů. Hráči tak budou moci ovládnout tři nové mapy, pustit ze řetězu jednoho nového hratelného démona, ovládnout novou zbraň, rozšířit svůj arzenál o nové vybavení a vylepšit své zážitky celou řadou nových sad brnění, posměšků a hackovacích modulů.

Rozdrťte soupeře na třech nových multiplayerových mapách:

Ritual – Vydejte se do mrazivé pustiny polárního jádra Marsu, kde UAC experimentovala s démonickým artefaktem. Aktivujzte artefakt, když stojí nepřátele poblíž a pohltí je pekelný oheň.
Cataclysm – Navštivte vesmírnou základnu, kde UAC aktivovala démonický portál. Spousta teleportů a rozdělených prostor.
Offering – Objevte starobylou chrámovou pevnost postavenou na zdroji energie Argent. Mapa je kombinací starobylých pekelných prostředí, bazénů lávy a smrtonosných propastí.

Vypusťte hratelného démona Harvestera
Hrajte za Harvestera, děsivého démona, co pojídá duše, a tak nabíjí bleskovou střelu, která dokáže způsobit velké škody.

Ozbrojte se UAC EMG pistolí
Naučte se využívat tuto rychlopalnou zbraň a její sekundární mód střelby, který nabije a vystřelí silnou energetickou ničivou střelu.

Překvapte své nepřátele kinetickou minou
Nastražte miny, jež se aktivují, když je cíl jejich v blízkosti a pak vylétnou jeho směrem. Při zásahu způsobují efekt celému okolí.

Upravte si vzhled pomocí robotického brnění
Vyměňte maso za chladnou ocel nemilosrdných strojů. 

© 2016 Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company. Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax and related logos are registered trademarks or trademarks of ZeniMax Media Inc. in the U.S. and/or other countries. DOOM, id, id Software, id Tech and related logos are registered trademarks or trademarks of id Software LLC in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Procesor: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
Dodatečné poznámky: Requires Steam activation and broadband internet connection for Multiplayer and SnapMap

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.