DOOM VFR

DOOM VFR

Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

během 2017 - PlayStation 4

Popis hry

Uvedená cena je pouze orientační a může se změnit.

DOOM VFR není přímý port původní hry, ale projekt, v němž se díky tajnému programu UAC dostane vědomí vaší postavy do matice umělé inteligence. Díky tomu budete vyzbrojeni nejen tradičním arzenálem zbraní, ale i možností teleportace a uskakování, stejně...zobrazit více

Uvedená cena je pouze orientační a může se změnit.

DOOM VFR není přímý port původní hry, ale projekt, v němž se díky tajnému programu UAC dostane vědomí vaší postavy do matice umělé inteligence. Díky tomu budete vyzbrojeni nejen tradičním arzenálem zbraní, ale i možností teleportace a uskakování, stejně tak se můžete ujmout ovládání přístrojů a robotů, abyste mohli vyřešit různé hádanky a navštívit nové lokace, včetně dvou dosud neviděných sekcí UAC základny na Marsu.

Hra vyžaduje PlayStation VR.

Více informací doplníme.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Setkali se krátce po démonické invazi na Marťanském výzkumném zařízení UAC, jste posledním známým člověkem, který přežil - až do své smrti.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.