Dracula: Resurrection

Dracula: Resurrection

Vývojáři: Index+, Microïds
Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

14. června 2000 - PC
2. března 2001 - PlayStation
1. září 2011 - iOS
11. listopadu 2011 - Mac
18. září 2013 - Android

Popis hry

Příběh se točí, jak už samotný název hry napovídá, kolem nejslavnějšího upíra Drákuly. Ten byl údajně při pokusu uniknout ze zajetí probodnut a spálen. Věci se však mají trochu jinak a vy jako postava Jonathana sledujete, že vaše dívka Mina se nedokáže vymanit svádějící síle Drákuly, který ji přivede...zobrazit více

Příběh se točí, jak už samotný název hry napovídá, kolem nejslavnějšího upíra Drákuly. Ten byl údajně při pokusu uniknout ze zajetí probodnut a spálen. Věci se však mají trochu jinak a vy jako postava Jonathana sledujete, že vaše dívka Mina se nedokáže vymanit svádějící síle Drákuly, který ji přivede v tranzu na svůj hrad v Transylvánii. Jonathan se ji vyráží nejen hledat a zachránit, ale zbavit se Drákuly jednou pro vždy.Hra se ovládá z pohledu první osoby s možností manipulace a otáčení se pomocí myši o 360 stupňů po celé herní ploše. Grafika se nese v temných barvách a spolu s detailní zvukovou stránkou dotváří silnou hororovou atmosféru. Kromě klasického používání předmětů jeden na druhý vás čeká i nespočet zajímavých logických hádanek.  

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.